Üst beden sorunsalı... kafayı yiycem artık?

Merhaba arkadaşlarım bu sorun ablamın size danışmamı istedi hani belki aranızda böyle sorunu olup nasıl çözüm bulunacagı konusunda. ablam 162 boyunda 74 kilo da alt bedeni normal sorun yok (önceden 62 kiloydu o kilo tam süper ona) lakin özellikle kollarının üst kısmı kilolu ve bu durum iri bir hatun olarak gösteriyor kafaya takmış durumda hepimizi deli etti. yeni diyete başladı fakat üst bedenni nasıl incelteceğini bilmiyor komşunun teki at gibisin gösterişlisin dedi geldi ben iriyim işte hiç bir sey yakışmıyor diye dert ediyor özellikle kollarını kafayı takmış durumda. nolur Allah aşkına nasıl inceleceğini bilen varsa bir yardım etsin sonunda ben delirceğim ya dışarı çıkmaktan bile çekinmeye başladı bunu cok iyi fark ediyorum neymiş görenler kilolu dermiş miş.

0|0
80

En İyi Kız Görüşü

• Bu kafayla giderse işim içinden çıkamaz diyet yapmasına rağmen daha üstüne de kilo alır. Önce bir sakin olsun. Bölgesel incelme istiyorsa spor yapsın. Kol kaslarını çalıştıran egzersizler var. Ancak azimle inançla olacak şeyler bunlar. Morelini bozması kendisine bir yarar sağlamaz.

0|0
    0|0
    • aynen sakinleştirdim diyetisyene gittik diyet verdi şimdi kolar üst beden için video arıyor işte.

• spor salonuna şu an için zamanı yok diyebilirim o da netten video arayor bakalım teşekkur ederim cevabın için :)

• Ne demek. ☺

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Kızlar Ne Diyor 7

• Bölgesel piates yapabilir veya şınav çekerse de kolları içcelecektir onun dışında da çok güzel egzersiz hareketleri var günde 15 dk yapılmayla 2 haftada eski bedenine döner onedio. com a gözatabilirsin (:

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • egzersizle

0|1
    0|0
  • herkesın fızıgı farklı kımı basenlerden bacaktan alır kıloyu kımı ust kısımdan. mekık ceksın, vucut hareketlerı var buradan anlatamıyorum ınternete yazarsa bulabılır.

0|0
    0|0
  • Diyetissyen.

0|0
    0|0
  • Çok iyi Anlıyorum bende aynı dertten yakınıyorum. 1.70 boyum 70 de kilom var. Iri görünüyorum. Herkes boydan belli olmuyor diyor ama ben rahatsız oluyorum. Özellikle bel bölgesi ve kollarım. Belden aşağısı zayıf insan gibi üstüm biraz tombiş orantısız duruyor. Ve üzgünüm ki vücut tipimiz bu sanırım. Ben küçüklüğümden beri yüzüyorum. Omuzlarım ve kemiklerinde iri. Umarım çözüm bulabiliriz 😔

0|0
    0|0
    • canım aslında sen bir bes kilo versen gider diye düşünüyrum ama benim ablamın en az 10 kilo fazlası var boyu da kısa değil

• Ablan çok sıkıntı yapmasın bence çünkü stres de kilo aldırabiliyormuş

• Kilolu çünkü benden 2 cm uzun ben 1.60 boyla 52.5 kiloydum ve şu an 41.10 oldum 3 günde 700 gr almışım bugünde 200 gr almışım mesela yani oda kilolu dikkat etmesi gerekiyor bende diyete girdim

0|0
    0|0
    • diyte başladı canım zaten bakalım onun guatr vardı cok sukur normale dondü değeri de başladı bakalım

Yükleniyor... ;