Hatalarınızdan ders aldınız mı?

Kim bilir belki zilyon kere hata yaptınız hiç ders aldınız mı? Aynı hatayı tekrar ettiniz mi?

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• bence çoğu insan ders almaz tekrar eder durur. kim bilir belki de bundan zevk aldığı için yapıyordur belli mi olur. mesela şöyle. karısını aldatan birisi bunu tekrar yapıyorsa belki de karısını kıskançlıktan öldürmek için yapıyordur. bir sürü varyasyonları mevcut bir durum.

ben insanların değişeceğine pek inanmıyorum. iradesini kırabilen kişi zor bulunur

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Müslüman aynı yerden iki defa ısırılmaz diye bir Hadis-i Şerif var,

Aynı hataya iki defa düşmez. Aynı konuda iki defa aldatılamaz.. Yaşananlardan ders almak lazım..

0|0
    0|0
  • Hatalarımdan çok ders aldım ve daha güçlü bir ben çıktı ortaya.

0|0
    0|0
  • Genelde hata yaptıktan sonra, yine yapardım derim.Pişmanlık duymuyorum bu tür şeylerden ve ders almıyorum çünkü yapılabilecek en iyi şeyi yapıyorum genelde.

0|0
    0|0
  • Ben babamı dinlemeyip okumadım kafamı s k okusaydım 3 kuruşluk kişilere tamah etmezdim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• benim için bi hata bir sefer yapılır. İkincisi yok. Her yaptıgım hatadan da ders alırım ve yapmam bidaha aynı hatayı..

0|0
    0|0
  • Hatalardan ders çıkartır bidaha yapmamaya çalışırım tabi ama maalesef hayat aynı soruları sormuyo...

0|0
    0|0
  • hatadan ders alırım , ama büyük hatalar çok şükür yapmadım

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;