Definasyon ve cross fit yapmak istiyorum. Yağ yakıcı birşeyler önerir misiniz?

Arkadaşlar şubat ayında definasyona girmeyi düşünüyorum. Ondan sonra da cross fit. Bana yağ yakıcı birşeyler önerir misiniz?
0 0

En İyi Kız Görüşleri

  • 1. Diyet yaparken, normal süt yerine yağsız sütiçmeyi tercih edin. Yarım litre az yağlı süt, günlükkalsiyum ihtiyacınızın bir miktarını karşılıyor.

    2. Fazla abartmadan az miktarda tüketeceğiniz kırmızı biber, vücutısınızın artmasını sağlar. Vücut ısınızın artması sayesinde metabolizmanız da hızlanır.

    3. Yeşil çay yağ oluşmasını yavaşlatır, enerjikullanımını hızlandırır.

    4. Zencefil içerdiği gingerol sayesinde metabolizmanın fazla çalışmasını sağlar ve sindirimihızlandırır.

    5. Kırmızı et yağlı olduğu için, onun yerine beyaz et tercih etmeniz, yağ yakımı açısından daha faydalı.

    6. Somon balığı içerdiği zengin iyot sayesinde, tiroit hormonunun salgılanmasında etkili. Bu şekilde tiroit dengenizi kurmanıza yardımcı oluyor.

    7. Su sadece susuzluğunuzu gidermez, aynı zamanda midenizi doldurur ve açlık hissinizi azaltır! Yemeklerden 20 dakika önce içeceğiniz bir bardak su, tokluk hissi sağlar. Günde iki litre su içmekçok faydalı.

    8. İştah dindirme özelliğine sahip olan tarçın, yağ yakımını da hızlandırır.

    9. Limon, içerdiği C vitamini sayesinde yağlarınkolay yakılmasını sağllar.

    10. Sarımsak kan dolaşımına ve sindirimeyardımcı olur.

    11. At kuyruğu bitkisi idrar sökücü özelliğiyle biliniyor. Yağdokularını eritmeye yardım eden bitki yaraların iyileşmesine deyardımcı oluyor. Fakat tüm idrar söktürücü bitkilerde olduğu gibi fazla dozda kullanılırsa böbreklere zarar verebilir.

    12. Maydanoz, metabolizmayı hızlandırarak bağ dokusunu güçlendiriyor. Maydanoz yemek ve çayını içmek, ödemlere ve vücudun su toplamasına karşı çok etkili bir yöntem olarak biliniyor.

    13. Adaçayı zayıflamak isteyenler tarafından iştah kesici olarak kullanılıyor. Çay ve yemeklerdebaharat olarak da kullanılabiliyor.

    14. Fesleğen vücutta biriken fazla suyu atmaya yardımcı oluyor. Üstelik, içindeki eter yağların moral yükseltici etkisi bulunuyor.

    15. Kekik, sindirim sorunlarını tedavi edici etkiyesahip ve metabolizmayı hızlandırıyor. Bağışıklıksistemini güçlendirmenin yanı sıra yorgunluktan şikayet edenlere zindelik veriyor.

    16. Civanperçemi, tatlıya karşı iştahı keser, tokluk hissi verir. Tazelik veren lezzeti, ağır yemeklerintadını hafifletir.

    17. Biberiye, sindirimi düzenler. İyi bir canlandırıcıdır, kan dolaşımını hızlandırır, cildi sıkılaştırır. Et yemeklerinde kullanılabilir.

    18. Tere, vücuttaki yağ yakımını hızlandırıyor. İnce yaprakları pişince acılaştığı için çiğ yemek gerekir. Ayrıca içinde birçok vitamin barındırır.

    19. Sinameki, kalın bağırsakta suyun emilmesini önleyerek müshil görevi yapar. Uzun süreli kullanımlarda bağırsaklarda yan etkilereyol açacağından idrar söktürücü özelliği bulunan rezene ve nane gibi bitkilerle desteklenmesi gerekiyor.

    20. Balık otu, bünyenin kimyasını hızlandırarak zayıflamaya destek olur. İçindeki maddeler tırnakları güçlendirerek saçlara parlaklık verir. Salata vemeyveli içecekler içinde kullanılabilir.

  • Çalışmadan yarım saat önce protein (derisiz tavuk, süt, 7 adet yumurta vs) ve spor öncesi, esnasında su. Takviye bilmiyorum.

En İyi Erkek Görüşleri

  • bol bol kardiyo çalış. mekik çek. hızlı kilo verirsin. kilonu bilmiyorum ama ilk ayda 5 kilo verebilirsin. sonra azalır kilo vermeler. Diyet olarak protein diyeti öneririm. tavuk yumurta akı yiyeceksin. Spordan sonra da kalori alımını engellemen lazım. Kola limonata gibi şeyler kullanma. Su iç bol bol. L-Carnitine kullanabilirsin. Ama aşırı doz sakın yapma. Protein tozuna gerek yok. Subitramin içeren hiç bir ilaç kullanmaman lazım. Nörolog ve endokrinologlar sadece morbid obezlere günde ortalama 15 mg subitramin verirler. Artık onu da vermiyorlar. Piyasadaki zayıflama haplarının çoğunun içinde 22 mg subitramin var ve günde 4 hap içmen gerekiyor. 88 mg subitramin kalbi mahfeder. Sonra da ölenler oluyor işte.

  • supplement olarak istiyorsan muscletech in hydrocut ya da universal ın animal cuts kullanabilirsin.işe yarayacaktır.l-carnitene pek önermiyorum gözle görülür hızlandırıcı bir etki göreceğini düşünmüyorum.supplement kullanmayacam diyorsan günlük 3 fincan yeşil çay ve cardio antrenman öncesi 2 tatlı kaşığı nescafe sade olarak tüketebilirsin kafein için.

    • L-carnitine tam bir balon

Diğer Görüşler İçin Aşağı Kaydır

Senin Görüşün Nedir? Hemen Üye Ol!

Kızlar & Erkekler Ne Diyor?

1 4
  • elma sirkesi tarzı şeyler olabilir.acı cehre otu var bide kullandığın 5 gün içinde 3 5 kilo gidiyo ama bişi olursa sorumluluk bana ait değil:D

  • l karnitin kullan

  • evvet olabilir...

  • Animal Cuts

    tek geçerim

  • Definasyon kelimesinin anlamını bilip soruda kullanıyorsan zaten sen herşeyi biliyorsundur