Ne yaptığınızda moraliniz yerine gelir?

Şu an canım çok sıkkın ve morelim çokk bozuk. Benim size sorum şu: Canınız sıkkın olduğunda ne yaparsınız? Nasil keyfiniz yerine gelir? Ben genelde ne yaparsam yapayım morelim hiç düzelmez. Ya yatar uyurum yada oturup hüzünlü şarkı dinler ve ağlarım :/

0|0
614

En İyi Erkek Görüşü

• yalnız olarak dolaşırım saaatlerce uzaktan insanları seyreder nasıl mutlu oluyolar gözlemlerim ,keyif aldığım filmleri seyrederim animasyon ve komedi filmi gibi ,aynı film olsa bile seyrederim .siteden çıkmıştım ama tekrar girdim hoşumagidiyor canı sıkkın derdi olan birine yardımcı olmak bende mutlu oluyorum ozaman .muhabbet kuşum var yeni aldım o yokken evde huzursuzluk çıkıyordu herkez sevdi onla ilgileniyor bende çok severim hayvanları ,yada bir kafeye gider gazete okur bir yandan sakin bir şekilde kahvemi içerim ,yalmızlığımı bir şekilde bastırmaya çalışıyorum .

1|0
    0|0
    • zaman ayirip boyle uzun uzun yazdiginiz icin tesekkur ederim (+1)

• rica ederim bende okuduğunuz için teşekkür ederim çok incesin .bende baya dolmuşum dimi

• evet dolmussunuz ama kisa cevaplar yerine boyle duzgun cevaplari okumayi tercih ederim

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• ya bu can sıkıntısı hiç geçmiyo ki zaten sanki göğsünün ortasına öküz oturmuş gibi oluyo iice bunalıyo insan o durumlardan çıkmak için snn 2 yöntmnin dışınca yanında konuşacak biri olsun ailenden biri olur veya arkadaşın biraz konusunca kafanı dağıtırsın bence

1|0
    0|0
  • Moralininmi düzelmesini istiyorsun aç bir dua kitabı oku saçma sapan şeyler ile vakit kaybetme abdest al namaz kıl ..

1|0
    0|0
  • Hüzünlü şarkılar dinleyince kimsenin morali düzelmez... Eğlenceli filmler seyredebilir, dışarı çıkabilir, bir starbucksta sıcak bir latte içebilirsin...

0|0
    0|0
    • bunlari yapamiyorum iste morelim gittigi an bedensel olarak cokerim hicbir sey yapmak gelmez icimden ve cogunlukla evde otururum

• Çünkü sevgilin yok...

• Morel nedir yaaa yemin ederim bogasim geliyor bunu yazanlari. Moral moral. Sonra niye kezban dedi bilmem ne diyorsunuz.

0|0
    0|0
    • aman sanki her gun mutlusun morelin keyfin yerinde sende yani

• Gulmedim de biraz dikkat goz zevkim bozuluyor icinde morel herkez vb kelimeler iceren basliklari gorunce=)

• peki

• takarım bass kulaklığımı link dalarım sanala bakarım keyfime :)) tavsiye ederimm

0|1
    0|0
  • her zaman yaptığını yap hüzünlü şarkı dinle ağla rahatla ve uyu, en güzeli, ağlamak ççok rahatlatır. ne mutlu siz bayanlara ki sıkıntılı olunca ağlayabiliyosunuz. öyle durumlarda ağlayamamak çok daha kötü. benim eyerimede ağla ama olur mu... :(

0|0
    0|0
  • müzik dinlerim. oyun falan oynarım.

0|0
    0|0
  • sayın esin morelioğlu canınızı sıkmayın. yatıp uyuyun siz yine.

0|0
    0|0
  • tam bı umutsuz vakasın sen canım hayatı oluruna bırak bak ne guzel olur senı sıkan seylerden uzak dur.. gulumsemeyı ogren bence bu tavırların zamanla yok olur

0|0
    0|0
  • Hobi edinebilirsin kendimden örnek vereyim mesela amatör olarak gitar çalıyorum kayıt altına alıp sosyal medya aracılığı ile paylaşıyorum ekstra olarak bilgisayar başında vakit geçirmek istiyorsan gündemi takip edebilirsin videolar haberler vs vs..

0|0
    0|0
  • yalnız kalmamaya,iletişime geçmeye çalısırım diğer insanlarla

0|0
    0|0
  • yakarım bi sigara

oturup düşünürüm canımı sıktığım şey buna gerçekten dğer mi

0|0
    0|0
  • istersen dertleşmek konuşmak ve yardımcı olmak isterim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ben canım sıkkın olduğunda genelde düzelmesini beklemem o an ki ruh halime göre takılırım

0|0
    0|0
  • kahvemi alır, coşkulu bir müzik açarım.

muhabbeti hoş arkadaşlardan birini joker olarak seçerim

kendini salma o kadar

1|0
    0|0
    • peki denerim tesekkurler (+1)

• keyfim yerine gelsin diye hiçbişi yapmam nasılsa geçicek acıda mutlulukta bizim için var ..

0|0
    0|0
  • tipik bir balık burcu:D:D o söylediklerini yapma mesela. koy bi film en komiğinden otur izle iyi gelir:))

0|0
    0|0
  • hareketli sarkilar dinlemek yardimci oluyor baya

0|0
    0|0
  • Kelin ilacı olsa kendi basına sürermiş deyip çekiliyorum :)

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;