Nokia'nın çıkarttığı yeni telefon lumia 820 ya da 920 nasıl?

arkadaşlar aranızda nokia lumia kullanan var mı?Almayı düşünüyorum ama görüntü bakımından çok güzel bir telefon ama kullanışlılığı nasıl iyi diyenlerde var kötü diyenlerde sizce almalımıyım?alırsam pişman olmaktan korkuyorum fiyatı da epey pahalı olduğu için.

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• valla ben lumia 920 alacagım kısa zamanda 820 yıde ınceledım ıkısıde harıka az once bır arkadasa da 820 nın ozellıklerını anlatmıstım bence mukemmel zaten 920 2012 nın son 3 ayında 4.5 milyonla tahmınlerın uzerınde satıs yapmıs kı bu sayı gıttıkce artıyor dokunmatıgı kemarası zaten kımse laf edemez ekran genişliği işlemcisi ekrandakı hareketlı kutucuklar bedava müzik dınlemek ıcın 12 sarkılık kutuphane internet hızı bılen göz uygulaması akıllı fotograf cekımı daha neler neler bırde nokıanın saglamlıgı tartısılmaz zaten ve bayanlar genelde 820 tercıh edıyor ayrıca kablosuz sarj ozellıgı ve degıstırılebılır kapak renk renk kırmızıyı tavsıye ederım :) bence emın olmak ıstersen vıdeo ıncelemelerıne bak aklında baska telefon varsa vıdeo karsılastırmalarına bak yada ozellıklerını karsılastır telefon karsılastırma yaz cıkar

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Windows Phone8 stabilite ve hız açısından şu an mükemmel çalışsa bile uygulama sıkıntıları var,

reklamlarlarla fazla kandırıyorlar insanları, hesapta xbox live arcade oyunlarını oynatıyor ama yemezler yok öyle bir şey

sonuçta işletim sistemi güzel, başarılı ama Android'e ciddi bir rakip olması için daha seneler geçmesi lazım

1|0
    0|0
  • başka telefon alacağım ama lumia yı da araştırdım tam bayan telefonu çok hoş tavsiye ederim .vereveğiniz paraya değer .ekren 16 milyon kamera 8 mp hafıza 8 gb .flaş var çok iyi ayrıca windows işletim sistemi daha ne olsun .

0|0
    0|0
  • android iyidir. windows phone 8 ve tablet 8 ler ancak ofis uygulamalarında falan daha pratik olur diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bu modeller nokia yı ipten aldı. Çok başarılı buluyorum.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• yeni telefonlarını bilmiyoırum da eski modellerinden kullandım 3- tane. hepsi sapasağlamdı. nokia cidden iyi.

1|0
    0|0
  • bosver

nokia devri bitti

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;