Levent Kırca ve Fatih Altaylı'nın programda atışmasını izlemişsinizdir, bence çok güzel konuşmuş Kırca

sizler ne düşünüyorsunuz.?

geçenlerde yayınlandı. izlemeyenler için

link

0|0
910

En İyi Erkek Görüşü

• fatıh altaylı ve onun gıbı ıktıdar yalakalarına super gondermeler yaptı ne dedıyse hepsı çok doğru hukumetın yanlışlarını soylemesı bırılerının baya zoruna gitmiş her lafıyla fatıh altaylıya kapak yaptı hala neden kabullenemıyor bu ınsanlar dorular karşısında ezıldınız .levent kırcanın kanalı programı değildi deplasmanda bıle f. altaylıyı ust uste kaleye soktu fatıh altaylının onun programına çıkıcak yureği varmıdır acaba anlının akıylada programdan çıktı levent kırca f.altaylı ancak o çıktıktan sonra arkasından konuşabıldı emınım bılseydıler onun korkmadan meydan okuyabıleceını kesınlıkle programa çıkarmazdılar ve televızyonculuk tarıhıne çok onemlı bı not duştu ataturkçulerı hala sındıremedıklerını yıkamadıklarını bır kere daha gösterdi

0|3
    0|0
    • ne demek uzatıyorum sonshot? konuşmayı tam olarak yazıp değerlendirmek uzatmak mı?

• yukardada yazdım herşey ortada

• ee bende ortada olan bir şeyi yazdım. düşüncelerimi söyledim arkadaşa yazdım üstelik sana yönelik bir şey yok, sen niye birden çıkıp uzatma dedin bana anlam veremedim. neyse

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• Fatih Altaylı çingenelik yapmış.. Halbuki Fatih Altaylı çok daha doğru bir konuyu savunuyordu..

Devrimci zihniyeti ve Levent Kırcayı asla sevmedim. Sevmeyeceğim..

3|2
    2|4
    • fatih altaylı öyle senin benm gibi adam değil. oda tvlerde çalışmış belli bir birikimi olan bir insan fakat konuştuğu konuda haksız olunca böyle ortada kalır işte. Levent kırcada konuştuğu konuda haklı olduğu için böyle bozuyor altaylıyı anladın mı? bizler böyle türk milleti için çalışan insanlara her zaman destek vereceğiz.

• Ne biliyorsun ki ? Tek hataları natoya baş kaldrmakmış...

• ne demek ne biliyorsun? öcalanı yakalayan engin alan, öcalanı sorgulayan albay hasan atilla uğur, amrikaya gitmeyen ilk ve tek genel kurmay başkanı hüseyin kıvrıkoğlu, natodan habersiz işler yürüten insan, bunların hepsi içeride şuanda.. görevi sırasında sık sık pkknın batıdan beslendiğini, vurulan teröristlerin silahları amerikaya ait diye söylediği için şuan bu adamlar içeride. bunları yaptılar ya bunlar vatan hayini, bismillah diyip halkı kandıranlar, amrikanın kucağına oturanlar vatansever.

• evet güzel konuşmuş ama ekran karşısında bu şekilde davranmaları hiç hoş değil .ikisi de yıllardır göz önünde ekranaalışık insanlar .bi yaştan sonra yakışmıyor gerçekten

0|1
    1|1
    • ama bazı şeyler konuşulmalı, şerefsizliği yapan mı terbiyesiz yoksa dile getiren mi terbiyesiz?

• tamam bunda hem fikiriz zaten sonuna kadar haklı ama sanatçı adam kibar olur nasıl konuşacağını bilir ölçüsünü koruyamıyor haklıyken haksız duruma düşüyor .

• yok canım adam ne kadar sakindi görmedin mi? şarkı bile söyledi, çok mutluydu :D

• Levent Kırcanın geçen ki çıkışını izledim pek hoşuma gitmemişti .. Kişiliğini cok severim ve Fatih Altaylı ile arasında ki olaydan sonra tekrar gönlüme taht kurdu ..

0|3
    2|0
    • adam ozrunu dılemış sınırle konuştunu bellı etmış ve kılıçdar oğluda buyuk olgunlukla özrunu kabul etmış anlayış göstermış dıyorda anlık bışeydı boş bulundum dıye f.altaylıda onayladı her ınsan boş bulunabılırd ıye

• f : 1960 da 160 general hapisahane de görevden atıldı

l : sesini yükseltme ...

şin sırrı burda işine geleni al , devri geçmiş insanların son çırıpınışları !

2|0
    0|1
    • Sıkıştı köşeye sesini yükseltmeye vurdu bu kez... :) + süper

• ne demek uzatıyorum sonshot? konuşmayı tam olarak yazıp değerlendirmek uzatmak mı?

• dostum herşey ortada

• çok saçmaladı bence kırca :))

3|1
    3|2
    • kırca saçmalamadı mı :D bence sen saçmalama anlayışını bi kontrol et. çünkü cesur konuşması ile, gerek zekice gönderi ile çok başarılı bir konuşma yaptı bence...

• sen başka program izlemiş olmalısın

• çok çocukça hareketleri vardı yaşına yakışmadı

• F: Ben salak mıyım?

L: Evet, salaksın!

F: Ben yalaka mıyım?

L: Yalakasın!

Levent Kırca ağır bir baskınlıkla galip, Fatih Altaylı yenik ve ezik.

3|1
    1|1
    • milletin önünde kırcayı rezil etmek umudu ile çağırdılar :D çok pis laf yediler :D bundan sonra altaylı tvlere çıkarsa harbiden yüzsüz derim ben.

• süperdi ama. canlı izleyemedim haberim yoktu. Levent abi bizim üsküdar a başkan olacaktı ki ah ah kıymetini bilemediler sdilfşsidlşf

• Yok ya. şovmenlik yapıyor ikisi de.

0|0
    0|0
  • İzledim ve gerçekten " helal olsun" dedim Levent Kırca'ya. Fatih Altaylı'yı hiç sevmem çünkü...

1|2
    1|1
  • Fazla konuşanı sonradan içeri alıyolar.

0|0
    0|0
    • işte bizler destek olursak içeri alamazlar. bizler yanlız bıraktığımızdan böyle kafalarına göre at koşturuyorlar. Ülkede herkes korkuları yüzünden susarsa vay halimize. Bu vatan bizim neyden korkacağız? haksız mıyım? kendi vatanımızda doğruları söylediğimiz için içeri mi atılacağız. ben bundan şu sonucu çıkarıyorum bu hükümetin korku politikası ve ümitsizlik politikası işe yaramış. çünkü kime baksam aman ha diyip susuyor.

• yanılıyorsun, çılgınca konuşanı değil gerçekleri konuşanı, vatanseverlerin ayağını kaydırıyorlar, emperyalizme boyun eğmeyeni içeri alıyorlar. geleceğini düşünüyorsan vatan hainlerine karşı her zaman başın dik olmalı. bak ırağı görüyormusun? her gün insan ölüyor orada, amerika oraya demokrası getirdi. şimdi suriyeye demokrasi geliyor. ortadoğuda bişey kalmadı sonra türkiyeye demokrasi gelir, bölünürüz çok insanlar ölür ama susalim ki zararlı çıkmayalım .. buna karşı çıkmazsak bunlar olacak, yani susarsak.

• Halk milliyetçi olsa ne olur baştaki değilken..

Erkekler Ne Diyor 9

• ezdi resmen altaylıyı iyide yaptı

1|2
    0|0
  • ikisi de saçmaladı. kazık kadar herifler egoları yüzünden rezil hale düştüler. altaylı kendini ispatlamak için sinirlendi kendinden geçti. öbürü de şarkı söyledi. ego adamı rezil eder.

bence sorun şu: tartışma kültürü bilinmiyor. her an altaylı yumruk bile atabilrdi.

ne diyeyim ikisini de tasviplemedim

0|0
    0|0
    • ama inan bana bu heriflerin yaptıkları artık buraya kadar geldi. amaçları kırcayı çağırıp tüm halka rezil etmek istemeleriydi. Babasının hayrına çağırmadılar kırcayı programa. Birilerinin böyle cesurca konuşması gerekiyordu gerçekten. Kırca altaylıya iftira atsa onu bende kabullenmem ama kırca ortadaki gerçekleri dile getirdi. sen yalakasın diyince altaylıdan ses çıkarabildi mi? şimdi şerefsizliği yapan mı terbiyesiz? yoksa şerefsizliği ortaya çıkaran mı?

• işte başta kıvama getirdi altaylıyı ondan sonra söyledi :D başta söyleseydi kabullenmezdi :D

• iyi tahrik etti. haklısın kırcayı çok sinirli yaptılar. adam da eleştirisini yaptı :)

• Bir çok lafına katılıyorum ancak gerçekten laf ebeliği yaptı programda.Fatih Altaylı ağzından bir şey kaçırdı Doğu Perinçeğin Apo ile görüşmesi ile ilgili ki bende o yüzden Doğu Perinçeği sevmem ancak kensininde görüştüğünü unuttu sanırım.

0|0
    0|0
  • levent kırca verilmesi gereken cevapları kapak gibi verdi.fatih altaylıda çocuk gibi sustu konusamadı.adamı rezil etmek için programına davet etti fakat kazdığı kuyuya düştü..helal olsun levent kırcaya...

1|0
    0|0
  • Sakin kafayla şimdi izledim. Genelde Fatih Altaylının düştüğü duruma karşısındaki konukları düşerdi ancak Levent Kırca çok fena bir hale getirmiş olayı diyecek pek fazla bir şey bulamadım yalnız çok ince mesajlar veriyor Levent Kırca bir kaç vakte kadar silivride ki gazetecilerin arasında Levent Kırca'yı görmemiz kaçınılmaz diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • aynen bu ülkede böyle milleti için kaygılanan insanları hep susturmaya çalışıyorlar ki Türk milleti uykusundan uyandırılmasın diye. Böyle insanlarda çok geç olmadan gözlerimizi açmamızı istiyorlar.

• şimdi izledim. fatih altaylıyı da, grubunu da, yaptığı programı da, gazetesini de, gelmişini geçmişini de sevmem. (siz ne diyeceğim sandınız) hakketmiş.

0|0
    0|0
  • malesesef ülkemizde mizaha bakış acısı özgürce degil yani biri cıkıp tayip erdoganı gangnam oynamasını yapsa o kişinin kendisi degil sülalesi yanar

0|1
    0|0
  • Evet gerekenler cevaplar ve dersler verilmeli yeri geldikçe...

0|1
    0|0
  • Zevkli bir programmış evet :D

0|0
    0|0
    • tamamını izlemeni tavsiye ederim diğer yerlerde de böyle laf koyuyor :D

Yükleniyor... ;