Ne kadar samimidir sizce?

Bir çocukla tanıştım beni sadece 1 kez gördü, arkadaşına bişeyler anlatmış ve benim bildiğimden haberi yok yani arkadaşına kimseye söylememesini tembihlemiş ama ben öğrendim:). söylediklerine göre benden çok hoşlanmış 3 haftadır sürekli aklındaymışım unutmak için herşeyi yapmış ama aklından çıkmıyormuşum fakat bana bunu söylemeyecekmiş çünkü hayatında sıkıntılar varmış ve beni de bu sıkıntıların içine çekip üzmek istemiyormuş, kendi mutluluğunu düşünürken başkasının mutsuz olmasını istemezmiş... Kızlar siz benim yerimde olsanız ne yapardınız ve sizce samimi midir? tanıyanların söyleediğine göre çok iyi kalpli biriymiş

Güncellemeler:
Ne kadar samimidir sizce

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz takıl ya, kalbinin sesini dinle.Kendlne zarar geleceğini düşündüğün an hemen vazgeç

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 3

• zaman lazım o kadar...

0|0
    0|0
  • denemekten zarar gelmez:)

0|0
    0|0
  • hayatına sokım ne sıkıntısı varmıs gıt konus su salak herıfle sankı vatan kurtarıyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İnsanlar arkadaşlarına farklı sevgililerine farklı davranır bu hep böyledir. arkadaşları iyi kalpli demiş ama onu ne kadar tanıdıklarını bilemezsin çünkü ilişkide herşey değişir insanlarda... acele etme bekle...

0|0
    0|0
    • peki şu mutsuz etmek istememek olayı ne kadar samimidir sence? sen olsan inanırmısın böyle birşeye? :)

• teşekkürler cevapladığın için

• rica ederim=)

Yükleniyor... ;