1 ay spor yaptım hoca bir değişiklik görmedi?

1 ay spora gittim ölçümlerim alındı bana program verdiler. Noktası noktasına uydum. Dunde tam 1 ay oldu değişiklik var mı diye ölçümlerim alındı fakat hiçbir değişiklik olmadığıni söyledi şeker fazla yiyosun dedi bende çayı bile şekersiz içerim meyveyi kesmemi söyledi ve verdiği programın hafif geldiğini söyledi boşu boşuna 1 ayım gitti calismiyorum da harcliklarimdan biriktiriyorum. Sizce o salondan ayrilsam mi yoksa davranışları normal mi? Bana pek normal gelmedi. Bir hoca neyin hafif gelip gelmicegini ve neyi yememem gerektiğini en baştan soylemeli. Sizinde görüşlerinize ihtiyacım var şimdiden teşekkürler.

0|0
32

En İyi Erkek Görüşü

• 1 ay boyunca hiç bir değişiklik yoksa ya kaldırdığın ağırlık sana göre çok hafif, onu arttırmalısın, ya da yaptığın program daha sıkı olmalı. Aksi halde istediğin kadar ağırlık kaldır, kaldırdığın ağırlık sana göre hafifse seni geliştirmez.

Ama şeker yemediğin halde şekerin çok falan diyorsa verdiği program tırttır. Eğer bu tür şeylerden eminsen ben olsam değişirdim.

0|0
    0|0
    • Şeker yemiyorum ama meyve yeme o da şekerli diyor. Bilmiyorum ne kadar doğru meyve yiyorum çünkü. Program konusunda zaten kendisi dedi değiştirelim daha sıkı program verelim diye

• Program değişikliğine gidildiyse bir ay daha sık dişini. Yine değişiklik yoksa ayrılırsın oradan. 2. bulduğun yerde ise 1. gittiğin yerde verilen programları anlatırsın. 2. yerde ona göre daha iyi bir program çıkartabileceğini düşünüyorum.

• Teşekkür ederim

En İyi Kız Görüşü

• Diyetisyen mi hoca Allah aşkına ya şekerden uzak dur omega 3 al şeker demek karbonhidrat demek

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• şeker kola ice tea kızartma pilav makarna ekmek vs yemeyeceksin. ayrıca hocalar çok da takmıyor dediğin gibi. kendin girişken olacaksın. hocayı sureklı rahatsız edeceksin. para sende. kral da sensin. onların senin parana ihtiyacı var ve alıyorlar da. senin de aynı sekilde ilgiye ihtiyacın var ve senin de ihtiyacını karşılamalılar. güzellikle veya zorla..

0|0
    0|0
    • Bunları yemiyorum zaten anlayamadım problem bende mi hocada mi

• E bana pilav ve Makarna ye devamlı dedi

• kilo almak istiyosan ye. vermek istiyosan yeme makarna pilav

Kızlar Ne Diyor 2

• meyveyi kesmek ne ya? meyveler ne kadar yararlı

0|0
    0|0
    • Şekerliymis o yüzden degisiklik olmadığını söyledi sence dogrumu ya degistirsem mi salonu

• bence değiştir ya ne saçma şey

• 1 ayda vücut anca alışıyor zaten spora

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;