Sizce başkan müsveddesi galatasaray taraftarını kandırdı mı?

dünyada seçim vaadi veren başkan adayı sözünü tutarken bizim müsvedde büyük isimlerle bizi oyaladı sonra gitti kimleri getirdi. son dk rezaleti yaşandı...
galatasaray taraftarı kandırıldı mı? aptal yerine kondu mu?
taraftar kendini nasıl hissediyo?
bu yönetim teknik ve idari kadro sezonu tamamlayabilir mi?


0|0
13

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

 • Aslında, çoğu Galatasaray taraftarının bilgisizliğinden kaynaklanan bir durum. İbrahimoviç konusunda bir şey diyemem, yönetim vaad ettiği oyuncuyu alamadı, sonra da ilgilenmiyoruz diyerek üstünü örttü ama taraftarın da anlamadığı, göremediği bir şey var. Taraftarın sevgili Ünal Aysal, zamanında çilek diyerek getirdiği hocalara ve oyunculara o kadar fazla para gömdü ki, kulüp hem ulusal hem de uluslararası alanda kazandığı astronomik paralar bile kendisini borç batağından kurtaramadı. Burada, atıp tutan herhangi birisini Galatasaray'ın başına koyun en iyi ihtimal şu anda yapılanları yapar. Daha iyisi olamaz. Üç kupa kazanmış bir hoca, yeni seçilmiş ve borç batağındaki kulübü idare etmeye çalışan başkanın kredisi bu kadar az olmamalı. Fenerbahçe ve Beşiktaş, iyi transferler yaptı diye faturası, Galatasaray'a kesilemez. Galatasaray 19. şampiyonluğunu aldığı sene de aynısı Fenerbahçe için söyleniyordu, çünkü o dönem Galatasaray Sneijder ve Drogba'yı almış Fenerbahçe ise, Belhanda'yı dahi alamamıştı. Şimdi durum değişti, Fenerbahçe kalitesini artırdı ve Galatasaray'ın önüne geçti. Galatasaray'ın kalite kaybı olmadı. Bunlar yaşanır, bakarsınız gelecek sene başka bir rakip Süper Lig'in en iyi kadrosunu kurar, o zaman da Fenerbahçe için aynı şeyler söylenmeye başlanır. Dünyanın hiçbir yerinde gelir gelmez üç kupa alan bir hoca daha bir yıl dolmadan gönderilmez. Hoca'ya sözleşme sonuna kadar sabredilir, eğer çok hayati puanları alamıyorsa, takımı idare edemiyorsa uyarılır, sonra da tazminatıyla gönderilir. Burada, Fenerbahçe iyi kadro kurdu diye ya da şu an lider diye yönetim ve teknik direktör kovulacaksa, başarıyı beklemek de mantıksızdır.

  Bırakın, başkanınız şu borç işini halletsin, mali durumu düzeltsin. Bırakın, hocanız bu sene şampiyon olmasın, kendi sistemini ve oyun şablonunu oturtsun, istediği takımı kursun, yine başarısızsa o zaman hesabını sorun. Ama şu an çok erken.

  0|0
  0|0
  • haklısında kimse büyük transfer beklemiyodu zaten. durumu kabullenmiştik. birden bir adam çıktı ibrakadadabra gelcek dedi beklenti oluşturdu heyecanlandırdı. sonra aptal yerine koydu ilgilenmiyoruz dedi... sonra koca yönetimde adam kalmadı mı kardeşini görevlendirdi? madem kimseye güvenmiyo neden yönetime alıyo? başkan kim olursa olsun bize ali dürüst-abdurrahim albayrak çatısı lazım. şart... yoksa takım için sorunlar oluyo gruplar oluyo

  • Haklısın :) . Geçen sene şampiyonlukta gizli kahramanlardır o yöneticiler. Şu anda da gruplaşma var sanırım. Esasında, Fatih hoca zamanında da vardı. Bu gruplaşma sorununu her teknik adam çözemez. İki şekilde çözülür, o da ya Ersun Yanal, Jose Mourinho, Ancelotti, Halilhodzic gibi katı, otoriter hocalarınız olacak ya da oyunculara çok yakın, birleştirici ve kulübü çok seven yöneticileriniz olacak, oyuncularla özel olarak ilgilenecek. Başka türlüsü zordur. Hamza Hamzaoğlu ve Dursun Özbek bu karaktere sahip kişiler değillerdir. Hamza Hamzaoğlu'nun karakteri, oyun yapısı tamamen takıma ve maça göre değişen kurgulardan ibaret. En azından bu kadarını gördük. Ancak, söylediğin her şeye katılıyorum. Verilen söz tutulmalıdır.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 2

 • fazlasıyla kandırdı
  Mali durum kötü , iyi seyler beklenmez

  0|1
  0|0
 • Kandırdı hocam kandırdı deçme yaramızı :D

  0|1
  0|0
Yükleniyor... ;