Büyük gün geldi! Diyet listelerinizi yazar mısınız?

Herkez rica etsem diyet listelerini bugün yazsın bu hafta başlıyyoruz göstermiş olduğunuz ilgi ve alaka için çok teşekkür ederim

0|0
34

En İyi Erkek Görüşü

• 1-) Metabolizma mideye giren ilk yiyecek ile başlar bu nedenler sabah kalkar kalmaz birşey yiyip içeceksin

2-) Sabah yarım yağlı peynir ve birkaç dilim tahıllı ekmek domates salatalık biber maydanoz

3-) Saat 10:00 mutlaka yeşil çay ve tuzsuz yağsız kraker ve kayısı kurusu

4-)Öğlen vakti yağsız ve tuzsuz çorba ve sebze yemeği

5-) Saat 4'te yeşil çay, meyve ve kayısı kurusu (muz gibi meyveler değil)

6-) Akşam 6-7 arası haşlanmış yada mangalda tavuk (bütün gün yorulmuş kasları toplamak için protein)

7-) 8-9 gibi meyve (elma, portakal, mandalina vb.)

* : Günde 3 litre su muhakkak içeceksin

** : Burada maksat metabolizmayı yavaşlatmamak, bu nedenle sık sık ve az az yeme içme olayı var

*** : Bu diyette spor mevcut değil yani spor yapılacak ise öğünlere daha fazla şeyler ilave edilebilir.

**** : Denenmiştir ve diyetisyen kontrolünde yapılmıştır.

***** : Ve burayı dinleme, kendi vücut yapına, metabolizmana ve yağ oranına göre diyetisyenin vereceği menüyü kullan derim güzel arkadaşım. saygılar

0|0
    0|0
    • spor olmadan bunları yapsan ne fayda :)

• günlük 3 litre bazı kişilerin vücutlarına fazla gelebilir suyla birlikte sadece tuz ve zararlı maddeleri atmıyorsunuz bazı vitaminleride atmış oluyorsunuz ve bu sefer direnciniz azalıyor onun için bol bol b ve c vitamini takviyesi almanız gerekmekte.

• kız haklı ;)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• gunaydın. benım diyetısyenım böyle bi diyet lıstesı vermıştı bana yazıyorum : )

sabah : 2dılım kepek ekmeği yumurta yada beyaz peynır 5 zeytın 1 tatlı kaşığı recel yada pekmez şekersız çay domates salatalık tuzsuz olmak sartıyla sınırsız.

ara öğün 2.5 saat sonra : 1orta boy elma 1 bardak yağsız sut

öğle : 2 dilim kepek ekmeği yarım kase çorba 7 kaşık sebze yemeği 1 kase yoğurt salata yağsız tuzsuz

ara öğün 2.5 saat soonra : 1elma 1kase yoğurt yada ayran

akşam : 2 dilim kepek ekmeği 1kase çorba 7 kaşık sebze yemeği ve 2 köfte yada köfte buyukluğunde et ızgara vs.r kase yoğurt ve salata

ara öğün 2.5 saat sonra : sütlu tatlı

öğün aralarını benım metebolızmama göre ayarlamıştı gunde 3 lıtre su içmem gerekıyor ve 1 saatt yuruyuş önerdi. 3 ayda 18 kılo verdım. 4aydır yapmıyorum 2 kılo aldım gerı yuruyuş yapmıyorum ekmek de galıba fazla kaçırıyorum gene başlamayı duşunuyorum... bana iyi gelmıştı

0|0
    0|0
    • değerlendire bilirim destek verdiğin için çok saol

• her öğunde 3 kepekli ekmek her sabah lımonlu sıcak su her yemekten bes kasık gunde 3 lıtre su sabah bı saat yuruyus

0|0
    0|0
  • ben genllklle iş yerinde facefood yiyoruz

sabah kahvaltısı yaptım 1 gibi sosisli yedim akşamda bamya erişte 8,30 gibi de elma-portakal yiyeceğim.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• amca günde 2 kase yoğurt ye 1 saat yürüyüş yap

ekmek ve yağlı yiyeceklerden uzak dur kısa zamanda zayıflarsın

0|0
    0|0
  • bana kilo aldıran şeyler önerin lütfen

0|0
    0|0
    • çok pişmiş et ye ayrıca doyduğunda değil midenin rahatsız oluğunu anlayınca yemekten kalk

• herkese göre farklıdır

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;