Patene devam etmeli miyim?

Bayramdan sonra pazartesi ilk paten denememi gerçekleştirdim ilk başlarda zorlansam da alışmaya başlıyordum. Patenin modelinden mi bilmiyorum (oxelo diabolo) tekerlekleri kaygan ve büyük olduğu için çabuk hızlanıyor. 4. günümdü dengemi kuramadım ve o hızla kuyruk kemiğimin üstüne düştüm yeni yeni iyileştim devam edip etmeme konusunda kararsızım çok istiyorum ama daha kötü olma ihtimali de vardı. Sakatlanma ihtimali beni korkutuyor. Sizce ne yapmalıyım?

• devam et
    A seç
  • devam etme
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• sağlığından önemli değil bence.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ben 6 yaşımdan beri paten kayıyorum düşe kalka öğrenliyo ayrıca evet tekerleklerden kaynakalıyo hızlanmamaya dikkat et alışana kadar da bir tarafın çimenler olsun ki düşme ihtimaline karşı çimene düşüp daha kötü konumdan koruyasın kendini öğrendikten sonra çok zevkli gerçketen sürekli paten kaymak istiyosun sadece daha dikkatli olarak devam et

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• devam et

0|0
    0|0
  • Sakatlığa dikkat et

0|0
    0|0
  • Ben kick boksta dizimi kırdım ama hic bırakmayı düşünmedim motorsikletten düştüm yine aynı dizimde sorun oldu düşünmedim bile kazalar insana tecrübe katıyor

0|0
    0|0
  • Bence birakmalisin Hiç tutulan bir spor değil tutulsaydi tutulurdu demekki tutulmuyor sen ne yapmalisin tutmamalisin tutarsan tutulursun çok vahim bir durum

0|0
    0|0
  • kuyruk kemiği ile yırttın... bu macera burada bitsin

0|0
    0|0
  • Bu kadar kolay pesmi edicen

0|0
    0|0
  • devam etme

0|0
    0|0
  • Et et devam et 😄