Yağmurun sizi de duygulandırdığı oldu mu?

Hani dışarda şıkır şıkır yağar ya...insan duygulanır anıları aklına gelir...kimisi romantikleşir,kimisi duygulanır.kendini pencerenin kenarında kafanı yaslayarak hayal edersin ya neler hissedersin O anda ?

0|0
1714

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum yağmuru bardaktan boşalır gibi yağmadığı sürece hep çıkıp yürüyesim gelir yağmurda yürürken başımı kaldırıp yağmurun yüzüme gelmesini severim

1|1
    0|0
    • işte cevap yaa +1 i mi yapıştırdım :))

işte yürümek,araba kullanmak,el ele tutuşarak dolaşmak...ya da yüzüne gelen damlaların seni yeşerttiğini düşünmek canına can kattığını düşünmek...

• teşekkürler :)

• rica ederim

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 16

• ben duygusallaşmıyorum farklı bir ruh hali içerisinde oluyorum kapalı havaları seviyorum çoğu zaman birde sonbaharda ayrı bir tadı oluyor renkli yapraklar yerde sen onların arasında yürüyorsun.

0|1
    0|0
  • Benimde eskiden kalan seyler cok gelir aklima yagmuru izlerken.. hüzünlenirim..

0|1
    0|0
  • gece yagmur yagmasın..

0|0
    0|0
  • Bayılırım yağmura.

Melankoliyi çağrıştırıyor.

0|1
    0|0
  • Evet öyle duygusal uyuyorum yatakta kafam kalkmıyor yastıktan

0|1
    0|0
    • ohhh ! benim dünyada ki en huzurlu anlarım ... :) kafama battaniyeyi çekmişim :))) sesleri dinliyorum müthiş huzur veriyor bana ;)

• çok severim o toprak kokusu da hoşuma gider

0|1
    0|0
    • +1 işteee :))

mükemmel değil mi?toprak kokusunu aldıkça,yağmurlu bir havada ölmeyi istiyorum öyle çekiyorum ki topak kokusunu içime ;)

• ben yürümeyi seviyorum hoşuma gidiyor işte o hava :) mükemmel tabii...

• yanii yere değen yağmur seslerini dinledikçee toprak kokan doğayı,rüzgarın sesini dinledikçe uçuyor insan :) çok saol paylaştıkların için ...

• Burda yagmurdan gozumu acamadigim icin kafayi vurup yatiyorum o yuzden camin kenarina kafami yaslayim hayal edemiyorum biseyde hissedemiyorum sadece yeter artik su yagmur dursun diyorum..

0|0
    0|0
    • way be ne çok yağıyor demek ki ... ne bileyim burda az yağması duygulandırıyor demek ki...

• ben hiç sevmiyorum evdeysem "dinsede çıksam artık" diyorum dışardaysam söylene söylene evime geliyorum:)

0|0
    0|0
  • yağmur yağdığında tek düşündüğüm şu yağmur dinsin artık :) anılara boğulmam için yağmura gerek kalmıyor :)

0|0
    0|0
    • hiç mi huzur verdiği olmuyor o anları soruyorum ben... ?

• rica ederim :)

• hızlı yagmur duygulandırı beni

0|0
    0|0
  • şemsiye satan işportacıların bayram ettiğini:)

0|0
    0|0
  • ben duygulanmam yağmur işte

0|0
    0|0
    • hiç mi kar yağarken yada yağmur yağarken kafanı cama yada duvara dayayıp düşünmedin bişeyleri? ;)

• yok oralarda değilim ben kendim yürüyorum

• kendim yürüsemde 1 kez düşündüğümde 2. kez düşündürdüğü oluyor beni ama ...

• Yağmurdan nefret ederim.

0|0
    0|0
  • sinirimi bozuyor yagmur

0|0
    0|0
  • Duyduğumda çişim gelir

2|0
    0|0
  • yağmurlu havada ne yaparsan yap can sıkıcı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• delimisin moruk dinle şunu-

link

0|1
    0|0
  • Yağmur bir terapi yöntemidir. Yağmur sesi psikologlar tarafından kullanılır. Ayrıca Yağmurun orta seviyede yağdığı sırada yerde biriken su birikintilerinin üzerine birer birer damlamasını izlemekte paha biçilemez bir şekilde insanı rahatlatır.

Ben genelde yağmur rüzgarlı bir havada yağmadığı sürece hep dışarı çıkarım. Bitene kadar tek başıma gezerim. Ayrıca bende plasebo etkisimi yaptı bilmiyorum ama ne zaman yağmura çıkıp ıslansam saçlarım daha çabuk uzar.

0|1
    0|0
    • +1 aynı şeyleri düşünüyoruz uzaması hakkında...

terapi yöntemi olduğunu bilmiyordum teşekkürler...

• Doğa seslerinin müzikle terapi yöntemlerinde çok fazla yeri var. Yağmur şehrin sessizliğini içine çekiyor. Bence bu yüzden seviyoruz. İnsanlar kendini sudan koruma derdine düşüyor. Sessizlik ve doğanın müthiş sesi çok daha iyi bir ruh hali yaşatıyor.

• çok çok teşekkürler yeni şeyler öğreniyorum :)

• Tori Amos açar, pencerenin karşısına geçer, yağmuru izlerim, bunun yanında da damla sakızlı kahvemi yudumlarım. Duygu yüklü anlardır onlar, hep geçmişi hatırlarım. Bak yine hatırladım lanet.

1|2
    0|0
  • tüylerim diken diken oluyor dilimden şiirler dökülmeye başlarken aklımda mazi geçer

0|1
    0|0
  • Yağmur yağdığında tek söylediğim şey "bitse de gitsek". Romantizmi filan umrumda değil. Yeni yaşam koşulları oluşsun, hiç yağmur yağmasın istiyorum :)

0|0
    0|0
    • eh hadi öyle olsun diyelim yarın bir gün kızın babacım yağmur yağsa ne güzel olurdu değil mi?derse görürüm ama ben seni...

• kimse umrumda olmaz, o kadar nefret ediyorum :)

• bulundugum ulkede 7 yildir hic yagmur yagmadi yagmur gormeyeli yillar oldu bu yil islanmak isiyorum deli gibi kosacam sokaklarda

0|1
    0|0
    • nerdesin kardeşim sen bi bardak su getirip kafandan aşağı dökeyim ben... +1 canım kardeşim...

• bir bardak ne isime yarayacak kardesim bana itfaiye lazim aslinda gene yetmez ama bu kis ulkemdeyim boyuna islanacam :))

• hadi hayırlısı bakalım :) inşallah kavuşursun ...yağmursuz hayat olur mu be yawww?

• Yağmur yağmadan saatler önce huzursuzluk başlar bende sanki vücudum hissediyormuş gibi . Yağmur melankoliyi çağrıştırır bana hiç yağmurlu bir havada keyifle gezdiğimi görmem dalar giderim sağa sola ..

0|1
    0|0
    • işte bu da bir yağmur duygusu benim için teşekkürler ! +1

• Sevdiğim bir söz var bununla ilgili.

Bazıları yağmuru hisseder, bazıları ise sadece ıslanır.

0|1
    0|0
  • Aklıma hep Bülent Ortaçgil'in Yağmur şarkısı gelir:

bugün yağmur

bir kadın saçıdır

yeryüzüne dökülen

upuzun ince ince

karanlık kokulu

taktir edilesi sözlerdir bunlar, yağmur'u daha iyi anlatamaz hiç bir söz bence. dinlemek için htt p deki boşluğu silin.

htt p://fizy.com/s/1ajbuj

0|0
    0|0
  • Yaklaşık yarım saat önce yağmurun altindA vincin tepesinde bir arızaya müdahale ediyordum acayip duygular icerisindeydim adını koyanınızın bile :)

0|0
    0|0
    • ahahahhaa :))))

o da iyi tabi...e iyi birşeyleri hatırla canım sende ...

• Arabasız veya hazırlıksız yakalanıp üzerime yağmasından pek hoşlanmam, bence yağmurun tek güzel yanı sesini dinlemek, evde olacaksın ve dışarıya yağan yağmur sesini dinliceksin

0|0
    0|0
    • yani... bende ondan bahsediyorum olumsuzlukları düşünmeyin canım :)

• Ben bi tek yağmurda uyumayı severim,çok severim hatta o ses hoşuma gidiyo nedense.

0|0
    0|0
    • benimde hoşuma gidiiyor camda çıkardığı sesler vs. araba kullanmayada bayılıyorum :)

• kapalı hava genelde ruhumu daraltıyor.

0|0
    0|0
    • yaa bulutlu felan olur o zaman insan patlar... ama yağmur yağınca gezersin felan mesela anlatabildim mi?

• yağmurda tek sevdiğim şey sıcak bir çay, sigara ve dostlarla bır yerde sohbet

• sonuç olarak sevdirdiği yada yapmaya maruz bıraktığı birşeyler warmış...

• Yağmuru severim

Fakat yağmur bazen canlılara hayat verirken,bazende canlıları öldürüyor.

0|0
    0|0
    • :) çok duygusal yaklaşma abi ölenleri düşünme mesela :)))

• Duygusallık değil bu sadece gerçek.

Sel felaketlerinde ölenler azımsanamayacak kadar çok.

• tabiki ...

ama dere yataklarına da ewlerimizi kurmamak gerek...

Yükleniyor... ;