Sence Nani'nin bu golü yılın golü olur mu?

Golü izlemek için : https://goo.gl/OoYrbz

Fenerbahçe Nani'nin bu golüyle Antalyaspor'u 2-1 mağlup ediyor ve puanını 7'ye yükselterek ligin 3. haftasını lider tamamlıyor.

• Evet, kesinlikle yılın golü
    A seç
  • Hayır daha güzel goller çıkar
    B seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
532

En İyi Kız Görüşü

• Yılın gölü

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hakem 5 dakika uzatma veriyor 95. dakikadan sonra düdüğü ağzına alıp alıp çalmıyo 96. dakikada faul olmayan bir pozizyona faul veriyo 97. dakikada Fener gol atıyor yazık değilmi Antalyanın hakkına?

0|4
    1|1
    • Bunlar kadar tek itici irk var yahudiler o da

• Uzatma dakikalarıyla ilgili olan yoruma güldüm. Uzatmalardaki duraksamaları bir hesaplasaydınız da boş yorum yapmasaydınız... Faul konusuna gelince, faul yoktu.

• @bakirerkek1905ve1453 eskiden herkes dunyayi duz diye biliyordu. bu onun dogru olduguna gelmez. bence bir kac yahudi ile tanis. aralarinda iyi olan cok insan var.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• yılın golünü falan bilmemde takım toparlanmalı ya alper falan sonradan girdi ama çok kotuydu galibiyet geldi ama kötü oynuyoruz :/

0|0
    0|3
  • > NANİ bitmiş diyenlere gelsin bugünkü galibiyet:)

1|0
    0|0
  • Daha güzel goller çıkar

0|1
    1|1

0|0
    0|6

Erkekler Ne Diyor 31

• Yine fenevin uzatmalardan gelen golü. İlk haftalardayız heveslenmeyin daha Sneijder volkana döşeyecek :)

2|3
    0|0
  • gol güzel fakat daha erken söylemek icin

https://www.youtube.com/watch?v=vVqd2e370VM

0|0
    0|0
  • bence naninin golü yılın şikesi olur anca dakika 90+7 onu geçtim faul yok. Boşuna şikebahçe demiyorlar

0|2
    1|0
    • Yahudi lobisi patronlsrindan azize gitmedikce fenev şikede rekor kiracak ses yok kuslardan bu 100. 90 + 7 golu ve alakasiz faul balli kuslar tescilli şikeci irkcilar

• Daha güzelleri çıkar daha yolun başındayız

0|1
    1|0
  • Quaresma'nın golü yılın golüdür naniden çok daha iyi
    Herkes frikikten gol atabilir ama Q7 gibi kimse kolay kolay atamaz

0|0
    0|0
  • Hayır daha güzel goller çıkar

0|0
    0|0
  • oğğuzhanın golünden daha iyi olduğunu söyleyenlerde mi var yoksa.)

1|2
    1|0
  • eğer bu gol yılın golü ise Sniper ın 2 dk ara Fenere bir soldan bir sağdan saatte 117 km hız ile attığı gol neyin nesidir merak ediyorum :)))

1|0
    0|0
  • Yilin golu

0|0
    0|0
  • Nani'nin tek başarısı topu barajın üzerinden gönderebilmek kaleci kalas gibi baktı sadece gelsin Muslera ya atsın o golü :D
    Fenerbahçeliyim...

0|1
    0|0
  • Quaresma nin ki daha güzel

0|2
    0|0
  • Yürü git Galatasaray düşmanı 90 min ferhatin şike sorusuyla algi yapmaya calismani unutmadik 7enev5shceli. Gene fenev gol atana kadar hakem uzatti tescilli şikeci kuslar.

0|2
    1|0
    • Bu hakemlerle gerçekten bazı şeylerden soğutuyolar.

• niye galatasaray dusmani oldugumu anlayamadim. sahsi fikrimi soruyosan ferhat'in yedigi golde herhangi bir sike oldugunu dusunmuyorum. o yazida ingiltere'deki bir gazetenin okuyucularina yaptigi bir ankete yer verilmisti ve ben de onu paylasmistim.

• İnanmiyorum ama kbakma sen inanmasan da o soruyla binleri inandirdin kötü reklamimizi yaptin.

• Bunun neresi yılın golü için aday olacak?

1|0
    0|0

0|0
    0|0
  • fenerliyim de olmaz kardeş.

0|0
    0|0
  • B dedim

0|0
    0|0
  • Gol o kadarda abartılacak birşey değil çok daha iyileri çıkar

0|0
    0|0
  • Bu hafta mesela Muslera'nın yediği frikik de var. Daha 31 hafta var ne goller çıkar ne goller...

0|1
    0|0
  • oğuzhanın antebe attığı bence daha iyi
    tabi buda çok iyi

0|0
    0|0
  • daha çok erken eto'o nun attığı golde çok iyiydi mesela daha uzun süre var önümüzde :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    11
Yükleniyor...