Nereye aitim bilmiyorum

aslen sivaslıyım. ama izmirde doğdum. hem sivasta hem izmirde bulundum kendimi mutlu hissettiğim bi yer olmadı hiç. şimdi başka bi ilde okuyorum ama orda da kendimi iyi hissetmiyorum. bir kaç ay türkiyenin bambaşka bi ilinde kaldım kafamı toparlayayım diye orda da olmadı. bi ben miyim hiçbir yerde mutlu olamayan diye merak ediyorum. kalabalığı sevmiyorum insanlardan kaçar haldeyim kendimi eve kapadım doktora göre depresyondayım ilaçlarımıda kullanmıyorum. ne yapim ki ben böyle.

0|0
520

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• senin durumunda olan insan çok yanliz deyilsin, Bende sivasliyim ve Almanyada yasiyorum ve şu an turkiyedeyim bir aydir tr deyim 5 degisik sehirde kaldim bir ay zarfinda hic birinde kendimi mutlu hissedemiyorum bunun sebebi bence degisik sehir yada ulkede yasamak. tek bir ulkede yada sehirde yasayan insanlar daha mutlu oluyor.

0|0
    0|0
  • Yapacak tek seyin var galaciovic dedigi gibi yada sessiz sakin olan bir yere gidip ve kesinlikte ilacalrini kullanman bende kullaniyorum kendimi cok ama cok iyi hissediyorum.

0|0
    0|0
  • Hangi ilde olduğun önemli değil Türkiye'de izlenen belirli kanallar var iken. Toplumu kanallar ve sıralar şekillendiriyor çünkü.

0|0
    0|0
  • depresyon ilaçiarını fazla tavsiye etmem.kendini içeri kapama.kapatıyosanda eline bir kagıt kalem el düsüncelerini kagıda dök.o zaman rahatlarsın

0|0
    0|0
  • tek sen değilsin emin ol senin gibi baskaları da vardır sana tavsiyem yapmak istedigin ama cekindigin birsey varsa onu yapman kendini inanılmaz mutlu hissedersin baska örneklerde verirdim ancak yanlıs anlasılabılırım...

0|0
    0|0
  • yat uyu biraz. birşeyleri takmamaya bak. nereye ait olduğun gibi şeyleri..

0|0
    0|0
    • ben gece uyuyamam :)

• hmm. zor olsa gerek uykusuzluk / uyuyamamak..

• alıştım. 10 seneden fazladır böyleyim sorun olmuyo :)

• hatun çevrene yeni bir kaç kişi ekle.tek başına bunu düzeltmen zor.eklediğin kişilerde komik kişiler olsun :)

0|0
    0|0
    • arkadaşım arkadaşlarımın arkadaşları filan filan. yetiyo bana :)

• yetseydi bu halde olmazdın hatun.

• asrın hastalığı. ait olunan yer diye biyer yok. huzurlu olunan yer var. huzuru bulduğun yerde kal. nereye aitim değil nere bana ait diyorum ben daha güzel ...

0|0
    0|0
    • bulaydım bi yerde huzur buraya yazarmıydım ki :P

• aman beya :D

• :D trakyalılara hastayım :D aklıma geldi yazmazsam çatlarım :D ayvansaray diye bi yer istanbulda orayla ilgili bi dedikodu varmış :D aslında hayvanmış :D hayvan pazarıymış eskiden. trakyalılardan ötürü :D ayvansaray olmuş :D :D :D

• aynı durum bendede var canım sıkıntı yok tamamen stres ıst yasamaktan bıktım ama yapcak bıse yok bende burayı boyle sevmeyı ogrendım

0|0
    0|0
  • bence bulunduğun şehirlerin hiç bi önemi yok yanında kimlerin olduğunun önemi var ruh halini anlayabiliyorum bence çözüm karşı cins te :)

0|0
    0|0
    • var bi sevgilim onla mutluyum ben zaten.

• 9. kattan atla kendini kurtar bu ızdırapdan :D

0|0
    0|1
    • çocukken 5. kattan düştüm ölemedim daha farklı bi intihar yöntemi arıyorum :)

• sanmıyorum :/

• şaka şaka takma bişe hyatini yaşa :) kimse senden değerli değildr unutma:)

• Yapma şimdi...

Bir İzmir'li olarak, pek sevmedim ilk kelimelerini..

0|0
    0|0
  • Afyonlu ol sen de ikisinin ortası.

0|0
    0|0
  • Sana sevgili lazım,bir arkadaş

0|0
    1|0
  • doktoru şimdiden sallarsan bizi hiç dinlemezsin

0|0
    0|0
    • uyuşmak istemiyorum

• Etkisini görmek için bu ilaçları ne kadar kullanmak gerekiyor?Ve bu ilaçlar kilo alımı yapıyor mu?

• 6 ay kullanmalı hayır kilo yapmıyor yapıyor ama ilaçtan degil sen hareketsiz kalırsan ilaçtan dolayı birde yemek işte o zaman yapıyor

• selam dünyalı

0|0
    0|0
  • çorumluyum konya inş müh bitmek üzere meslek gereği nerde çalışacağım bende bilmiyorum

0|0
    0|0
  • sivaslılar istanbul da mutlu istanbul'a göç sende

0|0
    0|0
  • bana aitsin sana dedim ama :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• kendimi mutlu hissetmemek için pek sebebim yok; ne yalan söylyeyim. sana da mutluluklar dilerim canım.

0|0
    0|0
    • baksan benimde öyle. yani ailem beni seviyo arkadaşlarım öyle. sevgilim öyle yok ama ben şehir olayına taktım. kötüyüm yani

• Aslen Sivaslısın, ama İzmir doğumlusun. Şu an başka ilde okuyorsun, fakat başka başka illerde kalıyorsun.. ehhh...

Ben oynamıyorum.

1|0
    0|1
  • bende de aksine, nereye gitsem oraya ait hissediyorum

0|0
    0|0
  • Aslen Sivaslıyım lafını okuduğum an çökertme oldum.

1|0
    0|1
  • Yalan dünya anasını satim. :(

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;