Araba kullanırken yolun hakkını veriyor musunuz?

iyi geceler herkese,

araba kullanırken otobanda hız 90 önünüzdeki sürücü 50gidiyor ve trafiği aksatıyor. siz böyle sürenlere nedersiniz? yeniden sınavamı sokmalı, trafik tablelerini bilmiyorlar çok yavaş sürüyorlar otobanda falan. ben şahsen çok sınır oluyorum. sizde durumlar nasıl

Güncellemeler:
hollandada son hiz 130km ama dedim gibi ise giderken onumde surucu oluyor yolda 80 gidiyor arabasinida cekmiyor saga soldan devam, yada aynasina bakmadan solamaya kalkisiyor ben soldan 150 gelirken hizimi durduruyor. bu duruma cok sinir oluyorum bu yuzden yavas surenleri trafikten almali diye dusunuyorum. korkuyorsan hizdan falan cikma trafige. git otobuse bin.
arabana kesinlikle guvencen sol seritte. ama dedim gibi bazen altinda sifir km super arabalar var yine hiz yapmiyor bazi insanlar benimde cinlerim tepeme geliyor. sayin basbakanimiz tayip erdogan buna el atsin. suremiyeni tekrar sinava soksun bakti suremiyor trafik kurallarini uyguluyamiyor alsin elinden ehliyatini.

0|0
013

En İyi Erkek Görüşü

• senin konu ettiğin tiplerden birine sinirden bilerek arkadan gidip çarpmıştım . genel de ise küfür ruhun yelpazesidir diyor yürekten gecenler lisana dökülüyor Allah ne verdiyse artık :)))

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 12

• bidaha gübcellersen 320 ile gelecem arkandan ;)

0|0
    0|0
  • kaç şeritli o otoban...çeksin sağdan gitsin ağır ağır

0|0
    0|0
  • valla ben hiç görmedim 50km hızla giden :)) zaten otobanda da selektörden elimi cekmem fazla baktım yol vermiyor 120/130 da tampona kadar yapışırım tabi arabaya da güveniyorsam

0|0
    0|0
  • O tipte sürücüler genelde bayan oluyor..seyir halinde tahminlerimde hiç yanılmıyorum.. Öndeki arac hızı normalden düşükse , kesin bayan diyorum aynen çıkıyor... Söz iktidar'a gelirsem , o bayanlarımız için , yollarda özel şeritler yaptırcam :)

0|0
    0|0
  • hızı pek sevmem. ama otoyolda 50 ile gidilmez be kardeşim. geceyarısı yollar boş oluyo. ozaman sürrat yapması süper oluyor.Gaziemir-buca arası hafif rampa aşşa. altımda toros. 150 yi buldurmuştum.

0|0
    0|0
  • zaten tarfikte sol şeridi işgal edene trafik cezası var ama türkiyede kamyonlar ,minibüsler filan bile var sol şeritte...:((((...bu arada hollanda da mı yaşıyorsun...

0|0
    0|0
    • evet hollandada, ben turkiyede izindeyken gordum 50 gideni ben 90 gidiyorum. turkiyedeki en son hiz 120 sanirim oda az bi yerde. genelde 90 son hiz cok yollarda.

• genelde bunu kadınlar yapıyor...sol şerit sürat şerididir bütün dünyada ama bizde sol şeritte boğaz gezisi yapıyorlar...

0|0
    0|0
  • en sol serıt boş kalsında kım ne istıyorsa onu yapsın...

0|0
    0|0
  • şuan an itibariyle bir bayan olarak bu soruyu sordunuz ya tebrik edip önünüzde saygıyla eğilmek istiyorum :) bu arada hız seviyormusunuz? :)

0|0
    0|0
    • evet hemde nasil. arabanin bastigi kadar basmak istiyorum o yuzden onumde tosbagalar olmuyacak hizimi yavaslatan

• Araba kullanırken yolun degil arabanın hakkı verilir.

0|0
    0|0
    • arabanin hakkini nasil verecen yol yol degilse ve yolda bol bol tosbagalar varsa ( tosbagalarla yavas suruculeri kast etim anlamissindir :P )

• Yavaş yavaş nereye gidiyorsun kardeşim yavaş... şşşşş =)

0|0
    0|0
  • tabiki hatta fazlasını

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;