Ya verdiyormu aldırıyor mu? biri öyle diyor biri bölel diyor?

arkadaşlar squat kalçayı sıkıalştırıp küçültüyor diye başaldım. ama kız bugün büyültmek istemiş squatı önermişler. tavuğa giderken evdeki kazdan olmayalım yardım edin

0|0
127

En İyi Erkek Görüşü

• hafif ağırlık çok tekrar yakar, çok ağırlık az tekrar büyütür..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Squat kalça şekillendirir. Küçültmek istiyorsan ekstra diyet yapman lazım. Sadece şekillensin istiyosan sadece squat yaparsın. Squatla kalça büyümez, şekillenir ama bunu büyültme olarak kabul edenlerde var mesela kiloluysanız ve kalçanız sarkıyosa squatla kalça kalkar ve yuvarlaşır buda kalça büyümüş basen toplanmış görüntüsü verir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• gergedan gibi kasa varsa küçültür, kedi yavrusu gibi varsa büyütür anlayacağın ideal kalça yapar

1|0
    0|0
  • kaza giderken eldeki ördek değil miydi ya o laf

1|0
    0|0
  • Hafif ve seri yaparsan yağ yakarsın, zayıflarsın. Ağır ve oturaklı yaparsan kas yaparsın.

0|0
    0|0
  • yahu küçük kalçan olunca ne olucak ?

0|0
    1|0
  • sıkılaştırır ve büyütür.

0|0
    0|0
  • Kucultmek istiyorsan diyetle birlikte squat yap hem kuculsun hemde basket topu gibi hatlarin olsun sonra istersen arasinda ceviz bile kirabilirsin :)

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Kalça kaslanır ve şekle girer bunun getirdiği sonuçla da büyür

1|0
    0|0
  • verdirir diye biliyorum

1|0
    0|0
  • ya insandan insana degisiyor o ama genelde sikilastiriyor ve dik olmasini sagliyor. büyültme yapiyordur ama kücültme yapicagini sanmiyorum. int den ona göre egzersiz bakip onu yapabilirsin illa squat sart degil

1|0
    0|0
  • Squat kalcayı kaldırıyor

1|0
    0|0
  • Tam tersi kas sıkıştırıp kası büyütüyor yagi kasa çeviriyor yani

1|0
    0|0
  • Squat Kalinlaştırıyor

1|0
    0|0
  • Squat kalçayı sıkılaştırır, kaldırır

0|0
    0|0
  • ahahah:D bence iyidir ya şekillendirir en azından.

0|0
    0|0
  • squat kalçayı şekillendirir, bu egzersiz yapan kişiye bağlıdır yani sizin kalçanız sıkı değilse squat sıkılaştırır böylece toplandığından şekillenir ve küçülür, fakat kalçası küçük olan bayanlarda dolayısıyla yağ oranıda azdır, sizinkinden doğal olarak daha sıkıdır ve squat onda sıkılaştırdığından şekil almasına yardım eder bu da büyük görünmesini sağlar şekillendiğinden, yani her egzersiz her vücut tipinde farklı yararlar sağlar, farklı değişimlere yol açar.

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırıyor ama büyütüyor dışa doğru ve dikleştiriyor biraz

0|0
    0|0
  • Sıkılaştırır ve kaldırır küçültmek için yapılmaz zaten squats

0|0
    0|0
    • adıda squats değil zaten. squatın amacı kaldırmak ve sıkılaştırmak ama büyültmek isteyene de önermişler

Yükleniyor... ;