Birisini sevdiğiniz halde başka birisiyle çıkar mısınız?

Erkekler/Kızlar birisini sevdiğiniz halde başka biriyle çıkar mısınız? Soru gayet açık (:

Not : Unutmak için çıkarım diyen olursa lütfen unuttup unutamadığını yararlı olup olmadığını yorumda belirtebilir mi ?

• Evet Çıkmak İçin Çıkarım
    A seç
  • Hayır Asla
    B seç
  • Unutmak İçin Çıkarım
    C seç
  • Ona İnat Olsun Diye Çıkarım
    D seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
49

En İyi Erkek Görüşü

• birii unutmak için bir başkasının günahini alacak kadar alçak değilim..

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• ya vallaha onu gerçekten sevdiysen onun için ölebilirsen ayada çıksan boş onun yaşattıklarını yada onunla yaşadıklarını kimse unutturamaz sanaa

2|0
    0|0
  • o kadar serefsız olamadım henuz. nırını unutmak ıcın baska bırının gunahını almak cık cık en beteri bence

2|0
    0|0
  • Sevginize zarar vermeden biriyle eğlenebilir ve cinsellik yaşayabilirsiniz...Evliyim işyerinden bir bayanla bunları yaşıyorum seni seviyorum diyor ama ben eşimi seviyorum diyorum kendisine...

0|0
    3|0
  • Hayır .

0|0
    0|0
  • Bazen ..

Cevabım kısa filan değil !

0|0
    1|0
    • Bekliyorum lütfen..

• Hımm devamı varmış o kategorideymişim :S

Hiçbi işe yaramadı bi başkasını üzdüm sadece mutlu olmadım beklentiyi karşılayamadım belki hep stres hep stres :(

Sonuç, ondanda ayrıldım daha doğrusu o bıraktı sevmediğimi anlamış o kadar belli ettiğimi zannetmiyordum : / Neyse tavsiye etmem başka birini bul unujtursun kafası bi işe yaramaz aşka birilerini üzdüğün için pişmanlık bile duyabilirsin ..

• .d Böyle bir sorunum yok olanlar buraya yaşanmış bir hikayedir .d

• Çıkarımmm ne yalan soylıyım yaptıgım bişey zaten ama gonul vermek ile cinsellik olayını birbirine karıştırmayanlardanım...

0|0
    1|0
  • bi kız arkadaşım vardı ayrıldık ama hala çok seviyorum yalnız okulda da hoşlandığım hatta bayağı hoşlandığım bi kız var şimdi ben ne yapayım sen onu söyle :/

0|0
    0|0
  • O neki. Sevdiğiyle çıkıp başkasına can atan kahpeler var.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• hayır asla

2|0
    0|0
  • okadar yeteneğim yok yürütemem biyerde açık veririz aman

1|0
    0|0
  • Ona İnat Olsun Diye Çıkarım

0|0
    0|0