Sizi deli gibi sevmiş sizin için çok şey yapmış bir kızı terkettiniz...

Özellikle erkeklere sormak istiyorum..

Çok çalışkansınız,üniversite sınavına hazırlanıyorsunuz.5 ay çıktığınız bir kız var sizi çok sevdiğinden eminsiniz.Kızla aynı yaştasınız kız da sınava hazırlanıyor.Lise 3 un bitiminde kızı terkediyorsunuz.Olmuyor,yapamıyorum lu cümleler kullanarak .Kız altüst oluyor,doğru düzgün ders çalışamıyor yaz tatilini bile değerlendiremiyor.Yaz tatilinde size mesaj atıyor ama yeniden barışmak istemiyorsunuz ve en.büyük etken de bu sınav.İkiniz de iyi liselerdesiniz

Bu kızı sınav sonrasında arar mıydınız ? (Küçük.bir şehirdesiniz ve sık sık da karşılaşıyorsunuz ama kızın yüzüne bakacak yüzünüz pek yok.)

Aynı şehirleri kazansanız bu kızı tekrar yanınızda ister miydiniz?

0|0
111

En İyi Erkek Görüşü

• her an her şey olabilir.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• istemem. zaten ayıp etmişim.

1|0
    0|0
  • Vala..seninkisi Eşeklik, Bencillik, Sığırlık, Egoistlik..vs..vs..vs.. Yapmış..İkiniz de sınava girecekseniz..sabırlı davranıp kimseyi ters-Düz etmemek gerekiyord...

Sorularına gelince evet tabiki arar sorar.. Küçük bir yerde olduğunuza göre kesin Büyük şehirlerdeki Unilerden birine gidersiniz. İlk başlarda olmasada, sonradan mutlaka görüşür..Arar sorar..

Neticede yeni Uni, yeni ortamlar, yeni kişiler, yeni ilişkiler demek. Özellikle Ülkemiz gençliğinin erKEK olan kısmı Uni. yi sosyal açıdan Açık Genel ev vari görüyor.. Yani Lisedeyken " Uni.yi bi kazanayım bütün kızları götüreceğim " mantığında..Sanki Uni deki kızlar da sıraya girmiş bekliyorlar.. Yani ilk 1 ay sonrasında Duvara çarptıkları ( Boka saplandıklarını ) anlayıp sakinleşip mantıklı olmaya çalışırlar. ( Ha bu dediğim Kızlar için de geçerli tabi ki)

0|0
    1|0
    • Tespitlerinizde cook haklisiniz,çok çok doğru şeyler yazmışsınız çok teşekkür ederim cevabınız icin..Umarim dediginiz gibi olur:)

• Hayırlısıysa olsun..! diyelim... :-)

• nedir bu acı dolu karşılksız aşk hikayeleri bu gençlere ne oluyor anlamıs değilim . madem sevmiyorsun kzıın karsına neden cıktın seviyorsun kızı neden zor durumda bıraktın gemiyi terk ettin bütün suç sende öyle birini sevdiğin için ama nereden bilecekisn deneme yanılma diye buna derler olsun yeni ufuklara yelken aç bu sefer gemisini terchi etmeyen kaptanla yola çık.

1|0
    0|0
  • Başlangıçta sınav nedeniyle kız arkadaşını terk etmek zaten yanlış. Buradan erkeğin kızı sevmediğini veya sevginin, arkadaşlığın ne olduğundan bir haber olduğu anlayabiliyoruz. Ayrıca aynı şehirleri kazandıktan sonra eğer erkek bu kızı yanında istiyorsa kız çekici demektir. Daha güzelini buluncaya kadar boşta kalmamak için böyle davranıyor diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • Aynı şehirleri kaznırsak illaki istenir çünkü koca bi boşlukta olacak insan o zaman hani derler yha biraz alaksız ama umutların tükendiği anda düşman bile dost görünür diye işte orada yalnız kalınca insan bi tanıdık arar

1|0
    0|0
  • sınavları yüzünden ayrılmayı ertelediğim ilişkilerim oldu .. ertelediğim süre boyunca eğer onlara olan sevgim artmış olsaydı devam ederdim .. ama bir şey değişmediği için sonuç aynı oldu..

0|0
    0|0
  • o sekilde iken ayrilmam.Ayriliyorsam da geri donmem diye dusunuyorum.Barismak istemiyorsam zorlamanin manasi yok .Gideni gondereceksin bu is boyle

0|0
    0|0
  • her kararımın arkasında durcak kadar net bı ınsanım. bıten biter

0|0
    0|0
    • Karsindakinin hiçbir suçu yokken,sirf kendi isteklerine ulaşmak icin bir insanın geleceğiyle oynadiginda vicdanin rahat mi olur yani ?

• Yanina.mi kalacak derken ben intikam almak istiyorum anlamında degil..Allahın adaletinden bahsediyorum..Pisman olmayacak mi yani yanina mi kalacak anlamında dedim..

• sakın beddua etme. herkes ektiğini biçer. hayırlı de gec bak derslerıne .

• o kadar terk etmişlikten sonra zaten kızı kesinlikle istemiyorumdur..

0|0
    0|0
  • üniversiteyi kazanınca nelerini görecek o adam

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• dönse ne yazar tatlım? arasa? sorsa? yavşasa? seni terk etmiş bırakmış senin duygularını hiç düşünmemiş belliki seni hiç sevmemiş. sen seni sevmeyenle nasıl hala birlikte olmayı düşünürsün ki?

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;