Real Madrid - Galatasaray Maçı Skorlarını Alalım Arkadaşlar?

Evet birazdan Real Madrid - Galatasaray maçı birazdan başlayacak skor tahminlerini alalım lütfen?

*Şahsen bir Galatasarylı olarak Sivasspor maçında ki futbolu oynarsak işimiz yaş :)

Güncellemeler:
MAÇI İZLEMEK İSTEYEN ARKADAŞLAR

http://www.smartturkweb.tv/

Bu programı bilgisayarınıza kurarak Özel Kanallar - Smart HD kanalından maçı izleyebilirsiniz. Ayrıca LİG TV maçlarınıda izleye bilirsiniz

0|0
517

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• ya bu mac nerde hangı kanal?

0|1
    0|0
  • Real Madrid 3
    GS 0

0|2
    0|0
    • Real Madridi yenmek zor ama imkansız değil :) Teşekkür ederim yorumun için

• 3-1 diyorum ve kapatiyorummmmm😏😏😏

0|1
    0|0
    • Kim 3 Kim 1 ama :)

• Eyvallah teşekkür ederim Fenerbahçe'li :) önemli olan Fair Play ruhu

• 😃😃😃

• ronaldo madrid demiydi yahu onun için zlerims evgilim çok pis kıskanıyor onu bol bol gol atsın gülüşü yeter onun allahın belası gassaray fener şikeciler sizi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Benzema olmasa bile +7 olur

0|1
    0|0
  • 5-0 real alir

0|1
    0|0
    • Biraz acımasız olmuş ama inşallah o kadar olmaz :) Eyvallah yorum için teşekkür ederim

• İlk yarı iyi oynadık bence. Kolay pozisyon bulduk ama değerlendiremedik. 2. yarı podolski tek forvet oynar mecbur. umut - yasin , telles emre- çolak değişikliği lazım.
    Carole sol açık geçerse etkili olur.

0|1
    0|0
    • Aynen kardeşim ilk yarı umduğumdan daha iyi oynadık gerçekten. Cimbom şu futbolu ligimizde de oynasa harikalar yaratır gerçekten Podolski çok net pozisyonlar yakaladı spikerin dediği gibi fisizksel olarak tam hazır değil yoksa onlardan biri gol olurdu diye düşünüyorum. Prestij mücadeleside olsa iki tarafta güzel futbol oynuyor sıkıcı değil. Cimbomun tek pas trafiği harika gerçekten şu pas yüzdesini artırabilirsek çok can yakarız.

• Avrupa'da gerçekten oynamıyoruz bence. Hamza hocaya ne kadar kızsam da 2-3 tane nokta transfer yapmış. Geçen seneki CL maçları daha önemliydi ama takım ilk 2 maç yenilince saldı. Tamam belki Prandelli vardı ama takım aynıydı. Oyunculardan da kaynaklanıyor olabilir. İnşallah bu sene kuramız iyi gelir de gruplardan 1. çıkarız.

• İnşallah temennimiz bu yönde :)

• 5, 7 diyenler online mı 😂 Carole ve Jose iyi oyuncular kendilerini geliştirmeleri lazım. Kupa Reale hayırlı olsun :)

0|1
    0|0
    • Galatasaray harika oynadı ama gerçekten Avrupa düzyi bir futbol sergiledi hele ki 2. yarı açık ve risk alan atağa çıkan bir takımdı helal olsun ben bir Galatasaray'lı olarak Sivasspor maçı sonrasında böyle bir futbol beklemiyordum yenildik ama güzel bir seyir zevki veren maçtı Real Madridi tebrik etmek lazım zaten Dünya klasmanı bir takım ama Cimbomuma böyle bir futbol oynadığı için ayrı bir minnettarım. Teeşekkürler Aslanlar

• Aynen Tarığın yerine girdi. Zaten o son Marcelonun attığı gol neydi öyle otoban hep o taraf. Tarık ve Sabriye kaldıysak bu sene şlde bol bol küfredecez :D

• Abi Marcelo adam ya valla Real Madrid dendiğinde aklıma Cristiana Ronaldo ve Marcelo geliyor adam her yerde oynuyor helal olsun yani

• 7-1 😀

0|1
    0|0
  • Evi, arabayı, arsayı sattım +7 oynadım..

0|1
    0|0
  • 4/1 real alır

0|1
    0|0
  • 4-0 real

0|2
    0|1
  • 4-1 olabilir :)

0|1
    0|0
  • Detay benim yorumum

0|1
    0|0
  • Kötü yenecekler 4-1 yeniliriz gibime geliyor

0|1
    0|0
  • 4.0 maç sonu burdayım

0|1
    0|0
  • 5-1 real alır.

0|1
    0|0
  • 4 0 geçmiş olsun şimdiden

0|1
    0|0
    • Çok zorlu olacak tam kadro Real Madride karşı ama hayırlısı olsun biizm olsun maç inşallah :) Yorum için ve görüş için teşekkür ederim

• inan beşiktaşlıyım koyu hemde sevmem nefret edecesine ama dışarda her zaman türk takımı kazansın isterim
      rica ederim bol şanslar

• Eyvallah ustam :) Güzel dileklerin için teşekkür ederim şuanda 1-0 yeniliyoruz ama vasat oynamıyoruz bakacaz mç sonu rakip Real olsa da :)

• 4-1 Real Mardin alır.

0|1
    0|0
    • İşimiz çok zor tam kadro Real Madrid ama inşallah farklı bir onuç olmaz bizim için olacaksa bari lehimize olsun diyorum ama zor :) rakim Real olunca Teşekkür ederim yorumun için eyvallah

• Hak vermiyor değilim elbette rakip Real mAdrid ama şuana kadar da vasat bir futbol oynamıyoruz da maçı izliyor musun bilmiyorum ama yani çok fark olmuyacak gbi geliyor bana :)

• Maç sonu burdayım :D

• 2-1 geçiyor içimden

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;