Ağırlık çalışmak göğüslere iyi gelir mi?

Ağırlık çalışmak göğüslere iyi gelir mi? sizce dikliği ve dolgunluğu için.

0|0
617

En İyi Erkek Görüşü

• dumbell özellikle.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Doğru hareket ile mümkün. Araştır..

0|0
    0|0
  • erkeklerde kısa sürede hemen göğüs şişiyo ama kadınlarda durum ne olur bilemem

0|0
    0|0
    • kısa sürede şişmez mezomorph ve göğüs genetiği iyi olanların bile en en en zor bölgelerindendir , salondaki en iri göğüslerneim çok zor olduğunu biliyorum..

• evet gelir ama fazla değil yeteri kadar çalışman lazım ve özel yağlarla masaj yapman lazım ayrıca seks de hem dolgunlaşmasını hem de sıkılaşmasını sağlar tabi aşırı sıktırmamak kaydıyla

0|0
    0|0
  • alttaki kaslarını güçlendirir yag orannı düşürür toplarsın biraz gelir kısaca ama agır basarsan küçülür söleyim

0|0
    0|0
  • Gelir

0|0
    0|0
  • Doğru şekilde ağırlık basarsan yani hepsinin farklı şekilleri vardır kanat, omuz, pazu, göğüs yapabilirsin...

0|0
    0|0
  • Bayanların fizyolojisi ile erkeklerin ki aynı değil saalma sabaha dan akşama kadar çalışsan buyumez göğüslerin kilo alman lazım eyer büyüse idi ağırlık çalışanların ki dümdüz erkek gibi olmaz dı azcık mantıklı olun

0|0
    0|0
  • benmkilere iyi geliyor

0|0
    0|0
  • ağırlık çalışmak tabiki iyi gelir dik ve sıkı olmasını sağlar ancak sürekli yapamayacaklar bnce hiç bulaşmasın bıraktığın gibi sarkma yapar. Protein tozu içer davul gibi gezerim derseniz orası başka :)

0|0
    0|0
  • erkek göğsünü bile şişirip toplu gösteriyorsa, kadın göğsüne kim bilir neler yapar :D

0|0
    0|0
  • Gelmez

0|0
    0|0
  • Sizin göğüsleriniz zaten şişik. daha neyini şişirecen canına yandığım

0|0
    0|0
  • Eger istersen gogus diklesrirme ve buyutme yapiyoruz

0|0
    0|0
  • Evet dik ve daha dolgun olur

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • göğüsleri bilmem ama popoya faydası var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Gelmez tatlım

0|0
    0|0
  • evet tabiiki iiy gelir

0|0
    0|0
  • Zannetmiyorum canım ya

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum

0|0
    0|0
  • kolları acık bır sekılde sınav cek

0|0
    0|0
  • hayırr göğüsler küçülür. omuz gelişir.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;