Benim 533 çocuğu var biliyor musunuz?

Benim 533 çocuğu var biliyormusunuz? Açıklamayı okumayanların ilk tepkisi ne olur merak ettim başlıkta :) Benim 533 çocuğu var izledinizmi?

Filmin konusu: Vaktiyle bağışladığı spermlerden 533 kadar çocuk doğduğunu yeni öğrenmiş olan orta yaşlı bir dalgacıyı konu alıyor. Üstelik çocukların birçoğu, varlıklarına sebep olan kişiyle tanışmak üzere kliniğe dava açıyor. David tam hayatını kontrol altına almaya karar vermişken hayatı düşündüğünden çok daha karmaşık bir hal alıveriyor. Sperm bağışlamak belli ki onun tek yeteneği ve namlı bir boğaya göndermeyle kendisine “Starbuck” diye bir lakap bile takılmış. Bu gelişmeler üzerine, arkadaşı olan sakar avukatın yardımıyla, kimliğini gizli tutmak üzere harekete geçiyor. Ancak kim olduğunu açık etmeden çocuklarıyla buluşmaya da başlıyor. Bu kadar çocuk varken, çeşitlilik kaçınılmaz oluyor elbette.

Filmi izlemeyenler için site: link

Türkiyede sperm bağışı yok lakin diyelimki olsaydı ve eşinizin babanızın kardeşinizin amcanızın dayınızın arkadaşınız sperm bağışından 533 çocuğu olduğu öğrenseydiniz ne hissedirdiniz?


0|0
01

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

  • kendin seviş kendin doğur tarzı bir şubesini açıp home officeimde hizmet vermeyi planlıyorum

    5 sevişmede çocuk olmazsa paranız iade

    0|0
    0|0
Yükleniyor...