Mühendis Kızları Sorunu ..! Haydi kızlar mühendisliğe !

Merhabalar mekatronik sınıf 1.sınıf okumaktayım.156 erkek 4 kız.Tabiri caizse 2 si benden güzel 2 si benden yakışıklı...Kızların kusurları;1.si:Kaşlar bitişik,2.si biraz absürt olcak ama kız sadece gömlek giyer vede bendeki göğüs herhalde kızda yoktur :D 3.sü kollarındaki kılın tüm vücudumdaki kıla oranı Pi saysını geçicek cinsten.4.cüsü az biraz bıyık var o genede en güzeli kraliçemiz.Şimdi asıl konuya gelelim mühendis kızlara ihtiyacı var bu memleketin.Haydi kızlar okula demektense haydi kızlar mühendisliğe denmesini tercih ederim.Sizin fikirleriniz?

Dipnot:Kişi başına düşen kız miktarını;Gram değil Mikrogram hesabı yapmaya başladık :D Dipnot:1 mikrogram=10^-6 gram :) Kg hesabı yapmak dileğiyle hepinize iyi günler :)

0|0
148

En İyi Kız Görüşü

• Mühendislikten vazgeçeceğim neredeyse.Nedir bu tavrınız ya.

Kişi başına kaç kız düşüyor vs.

Derslerinle ilgilensene sen,saçlarınla ilgilen olmadı.Kızların bıyıklarını dert etmekten kel kalacaksın..

0|1
    0|0
    • Ne mühendisi olduğuna bağlı :)

• Makinelerle bu kadar haşır neşir olan bir insanın onlara benzetilmeyi hakaret olarak algılaması enteresan,iltifat sanıp teşekkür etmen gerekirdi..

• Benim yazdığımı okumadın herhalde? Geriden geliyosun genç :D

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 13

• bence rektörlüğe baskı yapıp dilekçe yazın ne yapın ne edin karşı binaya güzel sanatlar fakültesi açtırın ya da gsf yi oraya taşısınlar ;)

Abi makinada da aynı ya.Kız yok durum içler acısı. Ne yapsak ne giysek hemen fark ediliyor.

Biraz da bizi düşünün lütfen. Biz ister miydik o kadar erkeğin arasında yabani ot gibi bitmeyi.

Gerçi gelirken böyle değildik sonradan yabanileşip ürkekleştik.Küfür öğrendik, öğrendiğimiz küfürleri kullanmaya başladık,kız kesmeyi öğrendik,aga,birader,hacı,oluuum,abiii demeye başladık. Etek giyemez,çarpıcı renkler kullanamaz olduk.Griler de kaybolduk.

Bu arada ben ve benim gibiler harry potter'ın görünmez büyülü pelerininden istiyoruz.

Özellikle fakültenin kapısından içeri girerken,sınıftan içeri girerken kullanmak için.

offf yazdıkça daha da dertlendim be aga :D

0|0
    0|0
  • Öfff sen mühendis olsan ne olacak ya yok sayısı Pi sayısını geçecek cinsten, yok mikrogram...Çok sıkıcısın ya. :/ Böyle konuşana o dediğin kezbanlar bakar ancak.

1|0
    0|1
    • Farkımız bu canım beğenene :) Valla sevgilime sorcaksın onu niye bakmış bana :) Benim isyan ettiğim nokta bildiğin erkek sayısındaki aşırılılık :)

• Ders çalışmak kavramı benlik değil ,her yere de yorumunu atma istersen :)

• Hahaha ders çalışma kavramı senlik değilse,hayatta başarılar!

• Mekatronik Mühendisliğinde bayan bulman tabi zor.Kimya müh okusaydın bizim sınıfta kız oranı erkekten yüksekti :)

0|0
    0|0
    • Asıl takıldığım nokta o değil zaten.Ortam bildiğin kahve ortamı gibi oluyor fazla kıl olmayınca :D

• anılarını paylaşırsın burdan bende üniv yıllarıma dönerim :)

• tamamdır :)

• Bizim ülkenin eğitim sistemine tekrardan bir küfür edesim geldi.

Mühendis olacaksın hala bunlarla mı uğraşıyorsun?

Sen de mühendis olacaksan,ben istifa ediyorum :D

0|0
    0|0
    • İşin makarasındayım sadece diyelim.Aselsandan yazarım canım ;)

• Sana da haydarlarla,coşkunlarla mutlulklar :) Chinaski göreceli bir durum o kardeş :)

• nah göreceli

• işte kendiyle ilgilenmiyo sürekli çalışıyolar

0|0
    0|0
    • Yok ya alakası yok onla :) Mühendisler inan bana çoğu bölüme göre daha az çalışırlar :D Vede diğer bölümlere göre doğru ortantılı olarak bütlere kalan çoktur :) Sınıf ortamından falan yakınıyorum ya kahve gibi anfi :)

• hmm o zaman bişey diyemiycem

• Doğrudur :D

• O zaman size iyi bir haber vereyim gençler:

Mühendislikteki kızlar ;sakal,bıyık gibi kamuflajları sömestır tatillerinde tedavülden kaldırılar.M

Memelekete gittiklerinde normal kız moduna geçerler.En azından bizim bölümdeki kızlar öyleydi :)

0|0
    0|0
  • git fen edebiyatta iki tur at o zaman mk.kızların tüm ayrıntılarını ezberleyip gelmiş.klasik mühendislik esprilerini de sıralamış.te allam ya.

0|0
    0|0
    • Ezberlemek ? Her gün aynı tipleri görünce herşeyi zaen görebiliyosun.Klasik olaı geliştirdim diyelim.Kıza mk tarzı küfürler yakışmıyo ya

• iki dk ders dinleseniz daha faydalı bünyeye onu diyorum

• Güzel sanatlar bölümündeki kızlara git^^ hepsi sanatsal güzellikte,bazıları hariç<3

0|0
    0|0
  • İİBF'de gez o zaman piffffff

0|0
    0|0
  • mekat ne la.

0|0
    0|0
  • müh. kız sayısı ne alaka

0|0
    0|0
  • mühendis fakültesindeki kız miktarı okuldan okula değişir.Hangi okuldasın arkadaşım sen?

0|0
    0|0
  • ahahaha nerde okuyrsun ki öyle yaa:))))))neresi orası

0|0
    0|0
    • Klasik mühendislik fakültesi :D

• Hızlı olan kapar bu işler böyle :D

• hahaha:))))))))))))haklısn

Erkekler Ne Diyor 8

• HAlı saha maçı yapın, üni. bi sadece okulmu, hangi şehirdesin?

0|0
    0|0
  • aynı orun bizim sınıftada var lan olummm benim bile kaşlarım daha azzz kol kıllarım yok onlarınkisi kadar kii bilek güreşi yapıyoru beni yeniyorlar olumm:)))))

0|0
    0|0
    • Aynen kardeşim geçen biri bana kanka bana iddia oynamayı öğretsene lan dedi , erkekliğimden utandım bi an kız benden erkek çıktı :D

• hahha aga bak emin ol yıl geçtikçe daha berbat oluyorlar ben son sınım makina müh. kızlar kız değil lann:))))) goççum napıon yaaa die mesaj atıo kedimden şüpheliyim :))))

• gitseydin mimarlığa diş hekimliğine,endüstri mühendisliğine falan kız kaynıyo oralar.niye mekatronik seçtinki.

0|0
    0|0
  • Mühendisliklerin erkekleri fen-edebiyatın kızlarına gider. Kampüs hayatının püf noktaları kitabını okuyun. Arada da ders çalışın, bi değişiklik olsun :)

0|0
    0|0
  • beceremiyolar mühendisliği gitsin başka bişey okusunlar, kafaları basmıyo bu işe. sonra iş hayatında bize bela kıçlarını topluyoz sürekli.. öğretmen falan olsunlar.

0|0
    1|1
    • Aaaa niye soğutucu yorumlar ypaıyorsun kardeşim.Şaka maka kızlardan biri (Şu kaşları bitişik olan:D) bölüm 1.si .Kişiden kişiye değişiyor anlayacağın :)

• vardı ki zaten bi sürü . endüstri okudum ben. sorun çıktığında oturup ağlayan kadın mühendisleri görünce anlarsın dediğimi ..

• Çukçuk deme öyle :(

• hesaba bak sen :D

0|0
    0|0
  • dil bölümlerinde gez.

diğer bölümlere giremeyen anadolu liseli vb kızların hepsi soluğu orada almış, alıyor.

0|0
    0|0
  • Mekatronik "1. sınıf" olduğunu nick'inden ve heyecanından anlayabildik. O konuda sorun yok.

4 kızın olması bile güzel. Kafası çalışıyordur hatunların. GSF, İİBF'den hatun bulur oynaşırsın, mühendislikten hatun bulur icat yaparsın.

Öyle düşün.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;