Aöf sınavlarını da bugün bitirdik nasıl geçti arkadaşlar?

aöf okuyan arkadaşlar sınavlarınız nasıl geçti zormuydu kolaymıydı?

çalıştığınız yerlerden çıktımı

Güncellemeler:
Teşekkürler arkadaşlar sizden ricam lütfen soruma tam puan verirmisiniz söz bende sizin sorunuza tam puan vericem :)) biraz geç oldu ama k. bakmayın artık

bu yıl nsıl geçti arkdşlar inşallah daha sonra herşey yoluna girer var mıkalan son durumları rapor edin ?

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• bi hafta sonumuz var yayıya yayıya uyduğumuz onuda yapamadık amk!

0|1
    0|0
    • olsun yaaa sen sınavdan haber ver?

• Yarısı güzel yarısı kötü o iktisat sorularını hazırlayanlara baya küfür ettim uyku sersemi.

• iktisatta zor bölümdür hee birde kredili bende adalet okuyorm alakasız çok soru vardı nerden bulmuşlar bu soruları çok merak ediyorum geçen yılda böyle olmuştu

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• hiç çalışmadım ama pek zor değildi

bir dahakine biraz okuyup giderim

0|1
    0|0
  • "her seçenekten eşit sayıda olmak zorunda" olayı umarım şehir efsanesi değildir

0|1
    0|0
  • Hacı, itiraf ediyim mi? Sınava bu sefer de girmedim.. :S Findaldan 90 alırsam geçiyom hesaplarıma göre. Zaten tek ders. İki yıllık okulu 4 yıl okuma başarısını gösterdiğimden, 4. yılda işte tek derse indirdik .

0|1
    0|0
    • olsun bakalım alabilecekmisin cidden zordu sınav alakasız şeyler herkes patlıyacak

• iyi, iyi ki girmemişim desene :S

Ne bilem işte, giricem ama finale bu sefer. Biraz da, biraz değil baya baya da çalışmam gerekicek

Yükleniyor... ;