Tınısı en çok aklınızda kalan ve hoşunuza giden müzik grupları? Ve şarkıları? Ve o şarkı içerisindeki tını?

Benim aklıma gelen ilk olarak: Linkin Park, sonra biraz geç dinlemeye başladığım ve şu an dinlediğim: Iron Maiden var. Ayrıca Evanescence aklıma geliyo şu an.. Sizin beğendikleriniz? Aklınıza kazınanlar?..

(Linkin Park'tan In The End artık kafama kazınmış. O şarkıdaki "dın dın dın" sesi. Linkin Park'ın çoğu şarkısında vardır bu. Şarkıyı yapan o tını; çekici hale getiren, eğlence katan Brad'in nu-metal'deki ustalığı, Mike'ın rap'i; müziklere ritmini verense Bob'un baterideki keyifli ve ahenkli ritmi; güçlü kılan da Chester'ın sesi. Zaten Mr. Hahn'a girmeye hiç gerek yok. O konserlerindeki: Mike'ın "Ladies and gentlemen! Mr. Hahn!" deyip, arkasını dönmesi ve Hahn'ın milleti coşturması.. O hoşuma gitmiştir hep. Anti parantez: Zaten şarkıyı yapan Hahn'ın kattığı o "dın dın" sesleri. Bu In The End'de de var, Numb'da dar var, Papercut da böyle. Özellikle akla kazınan şarkılarda Hahn'ın "o akılda kalıcı tını" konusunda etkisi büyük.)

(Evenascence'den de Call Me When Your Sober'ın başlangıç kısmı Sweet Sacrifice'ın dk: 2:20 ve 2:40 arası.. Thoughtless'ın canlı performansları güzeldir. Öyle akılda kalıcı bi tınısı yok ama.. Tourniquet'in de başlangıç kısmı etkileyicidir..)

(Iron Maiden - "Fear of the Dark" ve "For the Greater Good of God" da acayipmiş.)

Güncellemeler:
Bryan Adams'ı unutmuşum. Ayıp oldu adama. Summer Of 69'ı unutamam. (Şu canlı performansları acayiptir: " Bryan Adams - Summer of 69 - Live In Lisbon. ") Bi de "Straight From The Heart" vardır, güzeldir, adamı alır götürür, daha da getirmez.. :S

0|0
31

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

  • Seçimlerin konusunda hemfikiriz, de sen niye gizli olma gereği duydun ki? Sevgilin mi kızıyor? Fazla yersiz.

    0|0
    0|0
  • model ve okan bayülgenın düeti süper yaa:) baykus

    0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor... ;