Çekingenliğim yüzünden 18 yaşıma gelmeme rağmen hiç sevgilim olmadı. Çekingenlikten nasıl kurtulurum?

18 yaşına geldim ve hiç sevgilim olmadı bunu da çekingenliğime bağlıyorum. Çok konuşkan olsam da eğer ortamda yabancı kızlar varsa nerdeyse konuşmam gibi birşey. Birkaç kere daha ortamda görcem ki anca. Ya da birileriyle bakışır dururum ama hiç konuşamam. Sevdiklerime de açılamadığım için hep kaybettim. Bu çekingenliğimi nasıl aşarım bilmiyorum gerçekten pskolojimi bozuyor

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

• Önünde daha 60 yıl var , acele etmene gerek yok , herseyin kendiliginden gelismesini beklersen hem daha rahat olursun hem daha rahat hareket edersin.

Bu konuyu 11ci parmagın olarak ve ne zaman cıkacak diye kendini germene gerek yok, bu arada sen kendini gelistir oku yaz , ogren arastır cunki dolu genc daha caziptir , oyle surata tipe de bakılmaz. Başarı en buyuk palto'ndur bu konuda

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• bende cekingenim ama sadece okulda

insanlar beni disarda tanimadiklari icin bi sorun yok

benimde daha hic sevgilim olmadi :D

yani cirkinlerin bile var hayrte ediyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• o zaman onların senle konuşmasını sağlayacak şeyler yap

giyin kuşan, enstrüman çal, dans et spor yap

yap bir şeyler

0|0
    0|0
  • henüz çok gençsin ve çekingenliğin verdiği ruh haliyle kısır bir döngüye girebilirsin.sosyal fobiyi çözmenin en iyi yolu bilişsel davranışçı metodları kullanan bir psikoterapistten destek almak.geçmiş olsun

0|0
    0|0
  • Rahat ol sen. Ben Türkiye'nin en iyi üniversitelerinden birinden mezun oldum. 24 yaşındayım benim de daha olmadı. Merak etme illa ki seni seven birisi çıkar karşına. Ben bekliyorum yıllardır belki daha da beklerim.

0|0
    0|0
  • daha çocuksun kardeşi olmasın zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;