Şiddet karşısında kadının rolü

kadına yönelik şiddetin artmasında acaba hiç mi kadının suçu yoktur?:)

0|0
119

En İyi Kız Görüşü

• hımm... olaya bir de tersten bakalım. erkeğe yönelik şidette erkeğin hiç suçu yok mu? imkansız bir soru ve imkansız bir cevap mı oldu yoksa?

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Eğer böyleyse dayanmak zor https://www.youtube.com/watch?v=PnjRmE3FhkA veya bu https://www.youtube.com/watch?v=3437azEoG24 Allah düşmenımın başına vermesin , sübaneke dinimiz amin ...

0|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun bir kadına şiddet uygulanmaz. Bu milletin acizliğini gösteriyor. Ha sen burda kadının suçu var mı yok mu diye soruyosan YOK.

1|0
    0|1
  • Asla! ! !

Kışkırtıcı nedenler gibi ıvır zıvırla ilgilenmiyorum.Hiç bir suçu yok iken içindeki pisliği dışarı vurması,kadınında burada rolü vardır demeye getirilemez...

Sinirlendim he!

2|0
    0|1
  • Kadına el kaldıran erkek değildir.

0|0
    0|0
  • Kadınlar ve erkekler ilişkiyi yada aralarında ki herneyse o noktaya getirmemeliler. Bence Erkeğin oldgu kadar kadının da hatası vardır..

0|0
    0|0
  • bazi kadinlar kasiniyor, hepsi degilde kasinanlar zaten alacagini aliyorlar .)

0|1
    2|0
  • hiç yoktur.

1|0
    2|1
  • yolunası bi varlıksın.

0|0
    0|0
  • benim suçum yok hepsi alkolden kaynaklanıyor.

0|0
    1|0
  • var abı olmazmı cok konusuyorlar ben bıle dıyorum boyle uyuz karım olsa doverım bazı kadınlar adamı cıldırtıyor ama sucsuz kadınlara kalkan eller kırılsın

0|1
    2|0
    • ben bıle katlanamıoyurm taramalı tufek gıbı gıdıp tokatlayasım gelıyor

Erkekler Ne Diyor 9

• geçen yine içmişim, kemerle giriyorum ...

efenim şiddeti tetikleyen şeyler olarak bakabilir ama tabiki şiddeti haklı çıkarmaz

güçsüz durumda olan kadın olduğu için, bulunduğu durumu iyi gözlemlemeli

boşanmanın söz konusu dahi olmadığı aile sayısı az değil, boşanma bizim toplumda son yılların eylemi

böyle ailelerde kadın klasik olarak ev kadınıdır ya da en fazla temizliğe gidiyordur, boşansa ne yapıcak

ailesine evine dönme diye bir şey yok, zaten bu tip ailelerin ebeveynleri de aynı kafadadır, kadın istenmiştir ve verilmiştir. Zili çaldı mı kocanın yanına döneceksin. Döver de sever de diyecekler.

hal böyle olunca, madem seçeneğin yok

korkudan yardımcı dernektir, kurumdur bunlara da gitmiyorsun

eh biraz dikkat ediceksin o zaman, dır dıra harcadığın enerjiyi, yemeği masayı koyarken"hıh afiyet olsun" derken harcadığın enerjiyi susmaya da harcayacaksın.

Hepsini okumadan sazanlayacaklara diyorum. Tetikleyiciyi söylüyorum, şiddeti haklı kılmıyorum.

0|0
    0|0
  • Bence vardır erkek benden üstündür diyen kadınlar var açık açık.Hülya Avşar denilen gerizekalı kadın bile yıllar önce bi erkek karısını dövebilir hakkıdır diye bi laf etmiş sanırım.kadınlar kendilerini böyle aşağı görürse kadına şiddet de oluşur.

0|0
    1|0
  • Bazı kadınlar çok itici ve gereksiz, ömür ve sinir törpüsü olabiliyor.

0|0
    0|0
  • ülkenin eğitim seviyesini , bireysel insan kalitesini ve yaşam standartını yükseltmeden ,bu konu ile ilgili bir çok suçlu bulabilirsiniz...

0|0
    0|0
  • Kadının suçu varsa konuşursun ya anlaşırsınız ya da ayrılırsınız. Kadına şiddet her halükarda gereksiz, ölçüsüz bir yaklaşımdır bana göre...

1|0
    0|0
  • tabi lan, dayak istemeseler neden dövelim ? onların suçu hep ..

0|0
    0|0
  • ohaaaannnessss.

0|0
    0|0
  • Ògle tipler erkekler utansin, gücünü göstermek isteyen varsa ben adress veriyim

0|0
    0|0
  • Bazı kadınlar dayak yemeyi hakediyor.Suçun büyük kısmı erkekte tabi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...