Arkadaşlar sınıfın en çalışkanı 1 kere kopya çekerse sonu böyle mi olur?

Arkadaşlar bugün matematik sınavı vardı bir kereye mahsus kopya çektim ondada sınavın sonunda yakalandım 80 alacagım yerde 0 aldım herkez bana gülüyor karizma 0 çalışkanlıgın ben ta ... sinirimi tutamadım hocaylada atıştık benim en kötü not 50 di oda 0 oldu yani okulu çıkaranın da küfür ediyorum o derece sinirliyim allah aşkına bir kere kopya çektim ondada yakalandım bendeki sanssızlıkmı kadermi?

Güncellemeler:
Yok arkadaşlar sinirlendigim noltalar su bir kagıta yazdım kagıttada formül yazıya ta ben o formülün... sınav bitti hoca kagıdı işaretliyo işaretledi,hocam ne yapıyorsunuz demeye kalmadan herkez hocam cepinde kagıt var dediler hoca cepime baktı bir tane kopya var ondada bir formül yazıyor ben hiçkimseye kopya vermiyorum onlarda alamıyorya ondan böyle i*ne evlatları cokk

0|0
28

En İyi Kız Görüşü

• Göz hırsızlığı yapman nasip olmamış,kul hakkına girmemiştin işte;daha ne:)!?

Çalışırsın,düzelir;hiç umursama bile:)

0|0
    0|0
    • İyiler hep kazanır,takma...;)

Bunda da bir hayır vardır,onu görmeye çalış.

• Eyw biraz rahatlattın...:-)

• Rica ederim sınıfın en çalışkanı:)

Gül,geç...umursama bile ,ne olduğun belli senin,bi'daha da aynı duruma düşmezsin:)

Hayat kısa...

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 8

• panpa.hiç çekmeyeceksin kopyayı.ben en son ilköğretim son ısnıfta çektiydim :D lisede hiç çekmedim :D liseede affetmezler bunu unutma..

0|1
    0|0
  • Arkadaşım çalışkan olmasaydın bu dert başına gelmezdi bak bana hoca başımda dikilirken ne kopyalar çektim hoca çektiğimi bile bile ispatlayamadı disipline verdi sonra iptal oldu neden kanıt yok kadının bütün yazılılarından 100 aldım dersle alakam yok kadın fıttırdı sen git banyo yap geçer

0|0
    0|0
  • kendi düşen ağlamaz genç anlaşılan deneyimsizsin bu konuda keşke hiç kalkışmasaydın

0|0
    0|0
  • offff güncelleme tam bir dram :D

0|0
    0|0
  • medreselerden başlamalısın :D

0|0
    0|0
  • bilimyorsan çekmeyeceksin.hem yakalanmadan öğrenemzsin kopya çekmeyi.öğrenki ünide lazım olcak.

0|0
    0|0
  • kopya tembelin işidir, sanatıdır :D

0|0
    0|0
  • Sınıfın en çalışkanıyım diyorsun , kimden kopya çekmeye çalışıyorsun ? ZekiMAN ?

0|0
    0|0
    • kağıtan çekiyordur belki bunu düşünemedinmi.

• Peki çalışkan adamın kopya ile işi ne ?

• Arkadasım küçuk bir kagt vardı tek bir formül yazdım sadece iki satır

Yükleniyor... ;