KoŞu bandında koşmak yürümek basenleri kalçaları bacağı inceltirmi ?

Arkadaslar bu aralar kilo aldım basenler felan evde koşu bandı var. Koşu bandı ile nasıl kilo verebilirim. Ne kdr kosmaliyim ya da ne zaman kosmaliyim yemek saatlerim nasıl olmalı

0|0
35

En İyi Kız Görüşü

• Abur cuburdan bir süre kurtul acıkınca yoğurt meyve vs. Ye. Bende öyle yapıyorum. Koşu bandı bacaklarını çalıştırır. Kilo verirsin yani ilk başlarda aralıklarla 10 dakika koş. Onun dışında spor hareketleri felan da yap mekik şınav vs. Hergün koşma hızını bir arttır ve dakikanı da 3-4 dk. Bol şans :)

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kardesm, eger kosu bandin kalb ritmini gösteriyorsa cok güzel 18 yasindasin kalbinin optimal yag ve minumum kas yakmasi icin dakkada 140 atisi gecmemesi lazim. buda ne demek oluyor yani yürürken ya da kosarken, yandakiyle sohbet edebilecek bir durumda olmak. Bu durumda yaklasik 40 dakka antreman yaparsan, optimal yak yakimi baslar vücudunda. Antremandan 4 saat önce yemegini ye, yemekten kastim nedir.. low carp dedigimiz beslenme seklini uygulayacaksin kendine, yani unlu mamüller olsn sekerli gidalar yani fabrikadan islem görmüs gidalarinin hic biri senin o agzina girmicek. Dogal yaglar girecek vücuduna zeytinyagi gibi mesala. Haa ama zeytinyagi dedim diyede gidip onu kizartma sakin. Kizartmada ortaya cikan trans yag islenmis oluyor ve buda senin karacigerini s*kiyor afedersin. Bunun disinda tavuk gögsü ya da yagsiz kirmizi et tüketeblrsn, bunlarin yarari cok olacaktir. Birde kosudan önce biraz vücut agirliginla antreman yapmayi dene , yag yakimi ve kas yapimi olacagindan hedefine x2 daha hizli ulasmani saglayacak, sorularin olursa burdayz evelallah

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• bir erkek basenden mi bahsediyor 🙊

0|0
    0|0
    • Bizde got yok mu insan rahatsız oluyor açıkçası bu aralar yemeği abarttim açıkçası biraz da kilo aldım birseyler yapmak gerek

• Basenleri evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Zamanla eritir

0|0
    0|0
  • sanmıyorum

0|0
    0|0
    • Neyi sanmiyorsun

• KoŞu bandında koşmak yürümek basenleri kalçaları bacağı inceltirmi sorusuna karşılık incelteceğini sanmıyorum

• Ewet

0|0
    0|0
  • Evet inceltir

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;