Atmak isteyip de kıyamadığınız, atamadığınız eşyalarınız var mı?

ben hiç zamanında çok para verdiğim kötlarımı atamıyorum

0|0
5141

En İyi Kız Görüşü

• herşeyim kıymetli bir türlü atamam.

üniversiteden mezun olduğumda evi boşaltmak için toparlarken arkadaşlarım yardım ediyordu aman onu atmayın bunu atmayın hatırası var derken bir de baktım ki beni kapıya koyup attılar anca öyle toparlayabildiler :s

0|2
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 50

• tabiki var ama bi süre sonra atmak isteyipte kıyamadıklarımız birikip bizi rahatsız etmeye başlar , onlardan kurtulmak hayatımızı hafifletir. Bunu bir sıcak hava balon gibi düşünün yükselmek için ağırlık atmanız gerekir. Evde yıllarca biriktirdiğimiz 'ya bir gün gerekirse' diye bir türlü atmaya kıyamadığımız dolaplar dolusu eşya sürekli üstümüze üstümüze gelir.

Bu nedenle genelde atarımm , kullanılacak durumda olanları veririmm , vee hafifilerimm :)

süper bi duygu :)

0|2
    0|0
  • Al benden de o kadar , kesiyorum şort yapıyorum , yırtılınca ağından kesip dikiyorum , üstüne tığla çiçekler yapıyorum renk renk dikiyorum süslüyorum bi güzel plaj çantası yapıyorum ...

0|2
    0|0
  • ona gittiğim otobüs biletlerim.

0|1
    0|0
  • sen yine iyisin ben hiçbişeyimi atamıyorum, ilkokuldaki defterime kitabıma, ne bileyim gittiğim sinema biletine kadar. Çok pis bi takıntı.

0|2
    0|0
  • atıyorum yada verilecek birşeyse başkalarına veririm.

ben gelemem öyle daraltıya kullanmıyorsam onlar yok olmalı broo .

0|2
    0|0
  • hiçbir eşyamı atamam kıyafetler olsun böyle gereksiz yere karaladıgım kagıtları bile atamam o test kitaplarını annemın işkenceleriyle eleyerek atmak zorunda kalırım da nasıl içim yanar

0|2
    0|0
  • iPhone caseleri hangi kafayla aldıysam.

0|2
    1|0
  • eşya değilde duygularım var.

0|3
    0|0
  • Rafa Kaldırılmış Anılar Hediyelerim var... İstemiyorum ama Kıyamıyorum'da Atmaya..

0|2
    0|0
  • kolay kolay atmam hiç bişeyimi,ama baktım ortalık çöpliğe dnmüş artık heryerden bişey fışkırıor işte o zamn gzüm döner herseyi atarım bir anda:) ama snrasındaki pismanlık...işte ona söz bulamıyorum :)

0|1
    0|0
  • saatim var bir tane çalışmıyor ama çok seviyorum nedense öyle duruyor

0|2
    0|0
  • kesinlikle şiir defterim.bi kağıt parçası olabilir ama.Önemi büyük...benim için bi ayakkabıdan veya bi kaç kumaş parçasından daha değerli.

0|1
    0|0
  • defterlerim var

0|1
    0|0
  • eski sevgilim bir defter vermişti. onunla ilgili hissettiğim her şeyi sayfalar dolusu yazmıştım. tabi bilmiyor yazdığımı hatta attığımı bile düşünüyor olabilir ama atamadım hala..

0|2
    0|0
  • Her şeyım değerlidir hiç atamam

0|2
    0|0
  • bebeklik tulumumu atamıyorum. ha birde oyuncak kurbağamı.

0|2
    0|0
  • Hediyeler var mesela gördüğümde içimi burkan ama atmaya kıyamıyorum...

0|3
    0|0
  • Ben de o durum yok, çatır çatır atarım, yada veririm birilerine.

1|3
    1|0
  • Plaklar var kıyamıyorum atmaya boş boş duruyor öyle :/

0|2
    0|0
  • İlk kemanımı atamıyorum

0|2
    0|0
  • Kızlar Devam
    30

Erkekler Ne Diyor 41

• Bikaç kere giyip bi daha beğenmediğim şeyler çıkıyor, eviçnde falan giyerim diyorum o da olmuyor, atmıyorum, koli yapıp gönderiyorum.

0|1
    0|0
  • bi tane gömleğim var 1 kamyon para vermiştim ama fazla giyemedim dar kesim bi gömlekti kilo aldım hala atmadım bi gün zayıflayacam diye 5-6 senedir duruyo her gördüğümde ahhhh ediyorum :/ kıyamıyorum da o kadar zayıflamıyorumda

0|1
    0|0
  • Evet bozuk elektronik eşyalarımı atamıyorum, nedeni hakkında bir fikrim yok :s

0|1
    0|0
  • 12 sene once ilk yurtdisina ciktigimda Minsk e gittigimde hava -20 dereceydi ve sokakta kafasi ciplak olan tek salak bendim. Hemen adidas magzasina dalip yarim yamalak ruscamla siyah bir bere aldim. O bereyi hala sakliyorum. Cunku o bereyi bana satan karsiliginda 32bin rublemle birlikte kalbimide hissettirmeden almisti. ;)

0|1
    0|0
  • çocukken oynadığım bilyelerim var benim :( onları atamam.

0|1
    0|0
  • ben bir ara hiç birşeyi atamıyordum :D

sonra birinden bir formül aldım, şöyle ki eğer üç senedir onunla bir işin olmadıysa (bu herhangi birşey olabilir) ve çok ciddi bir manevi değeri yoksa elime geldi mi atıyorum artık.

Eskiden maç biletlerini özellikle kulüpten aldığım görevli yazan biletleri bile saklardım artık bu förmüle göre herşeyi atabiliyorum. Böylesi daha güzel

0|1
    0|0
    • gerı dondum abi:)

• ah be bal damlıyor abı agzından

• :D tam yerleşmelik yer

• Beğenmediğim şeylerimi aratım <3

0|1
    0|0
  • Küçükken çok sevdiğim ayıcığım var lan benim :D :D

Annem atıcaktı, sakladım onu daima saklıcam :D :D

Neden bende bilmiyorum

0|1
    0|0
  • Ulan çok komik gelecek ama oyuncak ayım :)

0|1
    0|0
  • Kalbimden söküp atamadığım kıymetli bir eşyam var ...

0|2
    0|0
  • Olmamı.. bozuk blgsyar kasası o benm ılk göz agrım atmam hayırrr yoooooo..

0|1
    0|0
  • Gelen hediyelerin bile değeri yok ben atmasam ya kaybolur ya çalınır ya da annem atar

0|1
    0|0
  • Dostum herşeyi attım eski sevgililerimin aldığı ıvırı zıvır saklıyordum çöpe attım sabah çingeneler almış vay amk :D kime niyet kime kısmet

0|1
    0|0
  • tabikide var ilk okul defterlerim :)

0|1
    0|0
  • dün tam iki çoval dolusu giysi gönderdik suriye ye

1|1
    0|0
  • sakladıgım çok nadirdir zaten sakladıktan sonra bir daha bulamamak gibi de bir durum söz konusu oluyor :S

0|1
    0|0
  • Marka vermeyeceğim şimdi bir kot almıştım 6 sene o kotu giymiştim en son yırtılmıştı atmıştım. Bana kalsaydı kesip şort yapıp giyecektim o dönemlerimde:D

0|1
    0|0
  • tsort var bitane atamıyorum 10 senedir giyiyorum neredeyse

0|1
    0|0
  • Bira şişeleri.

0|1
    0|0
  • Evet Boks Eldivenlerim :)

1|1
    0|0
  • Erkekler Devam