Fikire ihtiyaçım var benim yerimde bir başkası olsa ne yapardı?

Mevzu şu bundan 54 gün önce akşam dolmuşta bir kız gördüm hoşlandım daha öncede hiç sevgilim olmadı çünkü bazı kriterler var kafamda bunlar engel oluyordu bana o kızı ta görür görmez dikkatimi çekti. Yol bitene kadar arada ona bakıyordum ama o beni hiç farketmedi tam hayalini kurduğum kızdı hoşlandım o kızdan ve o an dedim bu kızla mutlaka tanışacağım o günden sonra onu kaybetmedim çünkü onla aynı ilçede başka okullarda okuyoruz bir kaç kere gördüm onu faceden buldum ekledim mesaj yazdım hiçbirine bakmadı eklemedi hatta beni engelledi facebook hesabını donduruyor ara sıra giriyor görüyorum mesaj atıyorum yine cevap vermiyor donduruyor hesabını benim facebook hesabımda fotoğraf yok belki ondan eklemiyor diyorum ama ben kafaya taktım o kızı onunla konuşana kadar vazgeçmiycem sanalda olmuyorsan bir gün okula gidip kapının önünde bekliycem onu onu gördüğümde onla konuşacağım durum bu benim yerimde bi başkası olsa acaba ne yapardı ? kızlarada sorum şu bir erkek size ulaşmak için bunları yapıyorsa sizin tepkiniz ne olur du?

0|0
42

En İyi Kız Görüşü

• kimliği belirsiz bir ulaşıcı ilginç kız nerden bılecek senın kım oldgunu

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• bana ulaşmak için bunları yapan biri olursa hoşuma gider kızla tanş ve ona ulaşmak için çok uğraştığını falan söyle eğer takmazsa naz yapıyordr yada başı büyümüştür :p

0|0
    0|0
  • Manyak bu diye uzak dururdum.

0|1
    0|0
  • bence erkek ilk konuşmalı cesaretini toplayıp.böle tl bilgisayar aracılığla bi erkek ulaşmışşa biz kızlara pek umursamayız.geçen bi çoçuk beni görmüş feca den ulaştı mesela bende o kızın yaptığını yaptım.çünkü erkek arkadaşım var:)bu ihtimalde var bide:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bende dun bir magazada bir kiz gordum cok hoslandi sonucta karsindaki de bir kiz adamim git arkadadas olmak istiyorum de fazla buyutme gozunde.

0|0
    0|0
  • Ben otobüste tanıştım kafayı yiyecektim konuşmazsam akşam uyuyamıyordum sonra cesaret topladım ve konuştum artık sevgilim :)

0|1
    0|0
Yükleniyor... ;