Vücut geliştirmeden anlayanlar gelsin sadece?

Daha 10 kere spora gidiyorum ağırlık kaldırınca sağda kaldırabilirken solda zorlanıyorum ne yapmalıyım tavsiyeleriniz nelerdir? Şimdiden tesekkurler

Güncellemeler:
Kaç kg da ısınmalıyım

0|0
07

En İyi Erkek Görüşü

• bendede oyle kardesım. benım sag kolum kuvvetlıyken sol kolum ona gore daha zor oluyor. bunun nedeni ben sağ elle her seyı yaptıgım icin kas dokusu ona gore şekillenmiş. şöyle karsılastır. sağ elle mukkemel yazı yazarken sol elle daha adını bile yazamıyorsun boyle dusun. bak bugun ağırlık kaldırıyordum. normalde 17.5 kilo ile zorluyorum haftada bir. bugun 10 kiloya düştüm 4 seet 10 tekrar olarak. sağ koluma baya yuklenırken sol koluma hıc yuklenmedıgımı fark ettım. bu gunden sonra sol kol aşırı yuklenecem ve aynı şekilde sağ kolada yuklenecem.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 6

• Sol gelişene kadar sol kolun kaldırabileceği ağırlığı kaldır her iki kolda da ve başlamadan evvel esneme hareketleri yap onuda hocana sor kolay gele

0|0
    0|0
  • Aynen devam et birine fazla ağırlık alıp diğerine az ağırlık alaym deme ikisindede aynı ağırlığı kaldr zamanla alısır kolun :)

0|0
    0|0
  • 2 kolunada eşit ağırlık bas zamanla düzelir

0|0
    0|0
  • sol kolu tek çalıştırabilirsin

0|0
    0|0
  • Sağ tarafın egzersizi bittiğinde sol a 3-5 tekrar daha yap

0|0
    0|0
  • dumble çalış solu ayrı çalış sağı ayrı eşitlemeye çalış 1 aylık güç kazanma programı var onu dene

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;