Siz olsanız arkadaşınıza nasıl bir doğum günü şakası yapardınız ?

Dielim en yakın arkadaşınizn doğum günü ona süpriz yapıcaksnz ama öncesinde hiç beklemediği bi şaka hazırlıcaksnz bu ne olurdu ve nasıl yapardınız .. yardımcı olursanz sevinirm

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• hiçbir şey yapmayacağız diyip kolasına bir şeyler atardım :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 5

• ben olsam 4 ARKADASIMLA YALANCI KURU SIKI SILAH ALIRIRDIM NEREDE CALISIYORSA GIDIP ORDAN KAFASINA SILAH DAYAYIP REHIN ALIRDIM GOZLERINI BAGLARDIM ONCE BIRAZ KORKUTMAK ICIN KOTU SEYLER SOYLERDIM SONRA EVE GOTURURDUM AMA GOZLERINI ACMADAN EVE GITTIGIMZDE GOZLERINI ACTIGIMDA VE PASTAYI GORDUGUNDE ŞOK OLUCAGINDAN EMIN OL VE COK KONUSULACAK BIR SAKA VE DOGUM GUNU OLURDU:))))))))

0|0
    0|0
    • Aslinda ii bi fikir :)) tsk.ederm

• BENCE SUPER BI SAKA BEN PLANLIYORUM HALAMIN OGLUNA YAPICAM BI ARABA AYRLADIM 8 ADAM ARKADASIM YANI UZUN NAMLULU SILAH COK MANYAK BI SAKA HAZIRLADIM ONA COK KORKAK BI ADAM IŞYERISI VAR BASICAM ORAYI VE BUTUN ELEMANLARININ ARASINDAN ALIP GOTURUCEM AMA ELEMENLARIN VE ORDAKILERIN HERKESIN HABERI OLUCAK SADECE O BILMIYCEK DEHSET BIR SAKAM VAR MUKKEML OLUCAK YA BEN BILE HEYECANLANIYORUM SU ANDA

• eğer çok istediği bişey bi durum varsa falan bence onun üzerinden gitmelisin artık sana kalmıs orası hayal gücünü kullan =))

0|0
    0|0
  • hiç görmedği ya da kavgalı olan birini getirirdim kızardı baya :D

0|0
    0|0
  • belki o yakin arkadasiniz sakkayi kaldiramaz sakka oldunda baska tepki verebilir

0|0
    0|0
    • Sakayi kaldirabilen biri o yönden sorun olmaz ama degisk bisey olsn istiyorum hem komik hrm süprz

• en iyisi sakkayi makkayi birakda hediye alsan yeter

illa etkileyici olsan istiyorsun yaris pistinden araba kirala sürsün yada ucak turu

• pastadan yumruk çıakrtırdım :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• en yakın arkadasım ogun dogum gununu kutlamıyı dusunup planlar yaparken hatta sevgılısyle kutlamayı bıle dusunecekken hersey hazır pasta sevgılı hersey dort dortluk ıken bana o anda bbısey olur ve yanıma gelmesını soylerım cok hastayım kaza yaptım falan fılan en yaın arkadasım oldugu ıcın benı kıramaz ve gelır geldıgınde ıse aslında partı yerının orası oldugunu gorurr ve sok olurrr en guzel ska bu bence

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;