Kapat

24-35 yaşta: ağır, mafyavari, ciddi duruşlu abiler......... bir bakar mısınız ?

Ağır, ciddi duruşu olan 24-35 erkekler. Bu iki soruyu cevaplayabilirmi lütfen?

1) '' görünüş'' olarak hangi tarz bayandan hoşlanır ?

- tam bir dişi, çekici ama ağır, hoppa değil

- çıtı pıtı, hanimefendi, tatlı

- kendinizde ekleyebilirsiniz

2) ve hoşlandığınız bu bayana nasıl yaklaşır/belli edersınız?

• Tam bir dişi, çekici ama ağır, hoppa değil
    A seç
  • Çıtı pıtı, hanimefendi, tatlı
    B seç
  • Farkli, (siz yazın)
    C seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim

0|0
014

En İyi Erkek Görüşü

• agır abilik zor meslek o yüzden hatunada direk gidip yavşıyamıyon hanım hanımcık bekle o gelir.

0|0
    0|0
    • bakışma olurmu ve nasl ?

• illaki olur bakışma olmazmı

• negibi olur nelere dikat eder genelde nasil bakisma olur mesela kac saniye surer kim once ceker tebsum olurmu seksimi vsvs

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 13

• önce sohbet etmeye çalışırım. anlamsız bir yerde araya girerek sohbeti başlatırım. sinyali alırsam devam ederiz

0|0
    0|0
  • etkileyici iyi görünümlü bakımlı kız olursa ağır başlıda olursa cıvık olmayan cocuk gibi davranmayan sorunları karsılıklı oturup konusabileceğim cok kıskanc tripleri yapmayan nerde nasıl davranmasını bilen

0|0
    0|0
  • ağır abiler nasıl kızı beğenir bilmem ama kurtlar vadisi özentisi vardır onlarda, işte elif gibi hatunları seviyolar ya avukat ya savcı filan olmak lazım :D

0|0
    0|0
  • sakin dik kafalı olmayan efendi sabit bir işi olan normal güzellikte olması yeterli

0|0
    0|0
    • hoşlandığınız bu bayana nasıl yaklaşır/belli edersınız

• 1.seçenekteki hatun muhtemelen çok açık saçık giyinir bu ters bi şey.2. seçenekteki ağır abiler tarafından genel tercih edilen tipdir... genelde bu tip insanlar gidip konuşmaz, uzaktan çok ağır keser..

0|0
    0|0
  • Tabii ki çıtı pıtı, hanımefendi, tatlı, sempatik, cıvıl cıvıl

Soru da öyle bir sorulmuş ki sanki hepimiz Ustura Kemal, Deli Yürek, Polat Alemdar falanız, "mafyavari"

0|0
    0|0
    • hepiniz demedim zaten :) oyle olanlar cevaplasin dedim. Sen oylemisin?

(mafyavari dediysem gozunuzde canlandirin diye dedim )

• ben öyle birisi değilim, yaş aralığında olduğum için cevapladım

• Tam bir dişi, çekici ama ağır, hoppa değil

bu tür kızdan bende hoşlanırım hani nerde göster hemen peşine takılayım ayar veren kadar bırakmam :D

0|0
    0|0
  • tabiki a niyetimi ufaktan belli ederim eğer karşımdakindede biraz karşılık görürsem hiç beklemem yapıştırırım sinema teklifini :)

0|0
    0|0
  • öyle biri değilim ama cevabım A

0|0
    0|0
  • dişi olmalı ağır olmalıı .. o kadına önce bi bakar sonra zaman geçmeden yaklaşırımm... malum hayat kısa ;)

0|0
    1|0
    • bakışma nasl olur? tanmlaman gerekirse?

• tebessum gullem yok mudur agir agir mi bakarsin ?

hemen gider konusurmusun kiz once baksa sonra bakamadigi halde gidermisin?

• bıyık altı gülünürr ağır adamlar kahkaha atmaz güldüğü belli olmaz zatenn.. dedim ya bir kaç gün bakarım hareketlerine kadınlığınaa vs vs düşündüğüm gibiyse gider alırımm..

• 5445467042 gızle numaranı ara anlatayım

0|0
    0|0

• Tam bir dişi, çekici , hoppa sosyetik havalı zengin olmalı yatakta sağlam olmalı

0|0
    0|0

• zaten ben havalı bir tipim oda öyleyse direk yavşarım bağlarım bu tip kızlar yavşayanları sever

• neyi arıyorsun onu söyle:)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor... ;