Cardio yağ yaktırırmı?

Yağ yakımımı %20 düşürmeye çalışıyorum cardio iş görürmü arkadaşlar ilk defa yapıyorum

0|0
19

En İyi Erkek Görüşü

• yağ yakımını %20 ye mi düşürmek istiyosun? vücut yağ oranını mı %20 yapmak istiyosun anlamadım?

1|0
    0|0
    • Vücut yağ oranım %20 yapmak istiyorum

• Yardimlarin icin tesekkut ederim :) sorum olursa kesin aticam :)

• rica ederim :)

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 8

• eğer yağlarını yakmak istersen sana güzel bir video verebilirim. gecen sene yaptıım bu videoyu ve sahilde koşarak buna destek verdim. 1.5 ayda 15 kilo verdim. şimdi ise kas geliştiriyorum fakat biraz yağım oldugu icin bu videoyu çalışıyorum. dun 15 dakika çalıştım ve sabah kalktıgımda 900 gram verdigimi gordum. youtubeye girerek gencvefit kardio yazarsan orda 1 saatlik evde kardiyo çalışmasını göreceksin. baya bir etkisini gorursun emin ol

0|0
    0|0
  • Cardio'nun amacı Kardiyovasküler sistemi hızlandırmaktır buda metabolizmanın daha hızlı ve iyi çalışmasına neden olur ve vücutta yağ yakımı başlar (y) sadece cardio yağ yaktırmaz en kral yağ yaktıran cardio biçimleri ağırlık idmanı ve boksdur

0|0
    0|0
  • Cardio zaten yağ yakmak demek gibi bişey :D

0|0
    0|0
  • evet hemde fena...

0|0
    0|0
  • Ağırlık kaldır kardio zaman kaybıdır. kardiyo yaparken olan kasınıda erıtırsın ama agırlık calısırken kasın kalır yagın gıder... sıkılasırsın...

0|0
    0|0
    • Saçmalamışsın bence daha doğru olanı cardio dur

• Kulaktan duyma değil düzenli olarak 6 senedir spor yaparım neyi saçmalamışım anlamadım

• valla duzenlı spor yapsan bu lafları soylemezsın bunlar cahılce laflar

• Cardio yag yakmayacaksa hangisi yakacak:)

0|0
    0|0
    • Pek bilgim yokta :)

• Spor salonuna git ne yaparsan yap yag yakacaktir vucud. Kilit hareketler yok yani:)

• Cardio tamamen yağ yakmaya odalıdır

0|0
    0|0
  • Asıl iş yapan o

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• elbette. yağ yakmak için kardio egzersizler yapılır zaten

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;