Tahkim Kurulu'nun Meireles kararı doğru mu?

sezon başında Süper Kupa maçında hakemin üzerine yürüyen ve 11 maç ceza alan Engin Baytar için verilen ağır cezanın Meireles'e verilmemesi Tahkim Kurulu'nun Meireles'in cezasını 11 maçtan 4 maça düşürmesi sizce doğrumu

0|0
118

En İyi Erkek Görüşü

• Türkiye Futbol "Fener"asyonu diye diye dilimizde tüy bitti

2|4
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Herzamanki fenevbahce sasirmadim hic

1|3
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bu ülkede saçma olşumlarından birisi tahkim kurulu... kardeşim madem 12 maç ceza veriyorsun çeksin. şimdi olay şöyle: disiplin kurulu bir ceza vermiş. senin başka bir kurumun bu cezayı tanımıyor. kurumlar arasındaki tutarsızlıktır bu. kendi hakemini haksız göstermektri. fener gibi kulübe kıyak geçmektir.

işin kötü yanı fenerliler gelecek beni eksileyecek.en azından doğruyu söyleyin, dürüst olun. takımımdaki bir adam (mesela veli) sert girdiğinde tepki gösteriyorum. oysa diğer rakip taraftarlar aynı şeyle karşılaştıklarında ne yapıyor? mazlumun arkasında değil suçlunun yanında oluyorlar. fanatizm gözlerini bağlamış:

1|3
    0|0
    • ayrca o meireles efendi gitsin avrupa maçında yapsın bakalım. neler oluyor? türkiyeye geliyorlar artisleniyorlar.

• o adam avrupada oynadı zaten yıllarca hırçın futbolcu olarak adı çıktı ama ilk kırmızı kartı türkiyede gördü bir aralar kazımda aynı şekilde kırmızı görmüştü ilgiltere devamlı kullanılan söz yüzünden avrupalı futbolculara kapını açıyorsan hakemide eğiteceksin böyle bir sözün cezası olmadığını ha birde verilen roparundan 12 saat sonra birilerin dolduruşuyla verilen cezayı da saymıyorum

• Türk futbolu bir kez daha bitmiştir, bir kez daha kara bir leke vurulmuştur Türk futboluna geldiği gün demiştim bu Yıldırım Demirören önce beşiktaşın şimdi de Türk futbolunun içine edecek diye.

1|5
    0|0
  • ya 11 maç verme ya da bu kadar düşürme

çok tutarsızlar

0|3
    0|0
  • samete sordum doğyu değil dedi

1|4
    0|0
  • tahkim kurulu diyosa dogrudr demi sorulur mu :) o el harteketlerini falan top kaleye grmedi hoca demek istemiş

0|3
    0|0
  • bence yanlış

hakem raporlarını disiplin kurulların hiçe saydılar

o zaman hakeme 12 maç ceza versinler

1|3
    0|0
  • artık garip gelmiyor.

ses bombası atıyorlar trabzonda 1 maç seyircisiz oynama

fenerbahçeli taraftarlar stadın çevresini yakıyor 5 maç seyircisiz

adamın biri sahada hakeme kart yedikten sonra top diyo 4 maç

engin baytar hakemin yakasını tutuyor 11 maç.

biraz dengeli ceza verilmeli. adaletinizi...

1|3
    0|1
  • aziz in karari herzaman dogrudur karari o verdi zaten . 2. devrede 3-1 biten maci 1-6 die de degistirir bu

0|1
    0|0
  • Kesinlikle yanlış.

1|3
    0|0
  • bence doğru adam tükürmemiş görüntülerde o kadar belli ki pfdk nasıl atlamış bunu anlamıyorum. el hareketi tamam onun cezasını versinler. hakem nasıl tükürdü yazıyor raporuna onuda anlamıyorum. adam konuşurken ağzından çıkan kelimeden dolayı tükürnüş gibi gözüküyor.

0|0
    1|5
    • sen tukurdugu andaki videoyu gormemişsin dostum ben izledim ve harbiden tükürüyor

• Belliydi boyle olucagi. Adamin haraketi acik acik belli 4 macmi bunun cezasi smdi

1|3
    0|1
  • engin baytar hakemi dövuyordu hak etti meireles de yaptıgı cok yanlıstı ama engin baytarınkı kadarda çok olmamalıydı fakat 11 den 4 düşmeside çok abest bence ...

0|1
    1|5
    • adam resmen hakemin suratına tükürüyor top diyor yaaa tamam engin baytarın kararı dogruydu ama bu adamın kıde en az onun kı kadarn olmalı

• 11-7: 4

Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|0
    0|0
  • tukurmeyen adama tukurdu yazilmasini nasil buluyosunuz

0|0
    1|2
  • kesinlikle bu işin içinde iş var dedirtecek karar

0|0
    0|0
  • Demekki neymiş,federasyon,tüpçü,azize,etik kurulu,tahkim kurulu,ve MHK meireles in tükürme ve yuvarlak işaretini hakkediyormuş.Bu karar ''evet biz o hareketleri ve tükürülmeyi hakkettik,çünkü biz topuz''anlamına geliyor.

2|4
    0|0
  • doğrudur usta çok üstüne gitme..

0|0
    1|5
Yükleniyor... ;