Kapat

Soyunma şekline göre kişilik analizi

Yapılan araştırmaya göre, soyunma biçimiyle insanın kişiliği arasında çok güçlü bir bağ bulunuyor ve soyunma şekline göre insanların kişilikleri analiz edilebiliyormuş.

Teste girmek isteyenler varsa aşağıdaki 6 durumdan size yakın olanları numara belirterek söyleyin, sonuçları yorum olarak vereyim.

1--Elbiseleriniz çıkarıp her yere atıyorum. Başkaları sizin dağınık ve pasaklı olduğunuzu düşünebilir. Ama gerçekte, başkalarına fazla aldırmama yolunu tercih ediyorsunuz.

2-- Giysilerinizi çıkarıp hemen derli toplu olarak yerlerine koyuyorsunuz. Çıkardığınız her şeyin konacağı bir yer var.

3--Gömleğinizi çıkardınız ve bir süre yarı çıplak evde dolaşıyorsunuz. Pantolon çıkarmanız 10 ya da 15 dakika sonra geliyor. Zaman sizin için çok fazla önemli değil. Boş zamanları ve derin konuları düşünmeyi seviyorsunuz. Ama aceleye gelemiyorsunuz.

4-- Giysilerinizi “süper bir hızla” çıkarıyorsunuz.

5-- Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz.

6-- Elbise çıkarırken belli bir rutini izlemiyorsunuz. Ya da her gün farklı bir yöntemi denemekten hoşlanıyorsunuz.

Analize katılmak ister misiniz?

Güncellemeler:

1--Dost canlısı

2--Güvenilir

3--Derin düşünen

4--Tutkulu ve Neşeli

5--Romantiker

6--Maceracılar

Yoruldum.

0|0
2510

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 25

• 1-4-5 bana uyuyor.Yap analizi şimdi .

0|1
    0|0
  • 3.

0|1
    0|0
  • şak diye çıkarıyorum. tam sevişmelik bir kızım. zahmetsizim. alın beni :(

0|2
    1|0
  • 3 ve 6 denebilir

0|1
    0|0
    • Derin Düşünen birisin ayrıca macerayı seviyorsun ve risk alabiliyorsun. Sosyal ortamlara iyi uyum sağlıyorsun, farklı aktivitelerden zevk alıyorsun

• 4 ve 6 diyebilirim

0|1
    0|0
    • Tutkulu ve Neşeli birisin , ek olarak macerayı seviyorsun ve risk alabiliyorsun. Sosyal ortamlara iyi uyum sağlıyorsun, farklı aktivitelerden zevk alıyorsun

• tesekkurler!basarili bi analizdi.

• 6

0|1
    0|0
    • macerayı seviyorsun ve risk alabiliyorsun. Sosyal ortamlara iyi uyum sağlıyorsun, farklı aktivitelerden zevk alıyorsun

• soyunmuyorum.soyunmak olmasa keşke :( ya da hiç giyinmesek ya da sihir falan yapsalar anın da değişse kıyafetler .makyajı da silerlerse süper olur .

1|1
    1|0
    • ceviz <3

ilk saçlarına balık sırtı yaparım.

• ebet :(

sevgilime çekirdek soyar soyar yedirirdim zamanında. o da bana puding yapardı <3

• Güzel olurdu da şu çıkmayan makyaj havluyla silinmesin yeter. Havludan çıkmıyor :)

+

• 1 ve 4

1 ve 4

1 ve 4

0|1
    0|0
  • Tam benim kafadansın..

Bir aralar az mı takmıştım bunları kafaya.

5'ledim..

1|1
    0|0
  • güzelmiş bu. 5 ve 3 bir arada sanırım :)

0|1
    0|0
  • genelde 4 :))

0|1
    0|0
    • Bu o soru değildi, onu sormaktan vazgeçip daha basit bir soru yazayım dedim ama daha zahmetli oldu :(

+

• anladım zaten bu olsaydı alaka kurmak imkansız yani :D

• 6

0|2
    0|0
  • 4 le 6 ne oluyo

0|1
    0|0
  • 5-6

0|1
    0|0
  • soyunma kısmını hiççç hatırlamıyorum nedense :S

0|1
    0|0
  • 2

0|1
    0|0
  • 5 neden romantik acaba

0|1
    0|0
    • Bende bilmiyorum olanı yazıyorum sadece Tam açıklama

Romantikler: Saatinizi, kolyenizi ve bileziğinizi her şeyden önce çıkarıyorsunuz. Duygu yüklüsünüz, romantiksiniz, düşüncelisiniz ve iyi arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz.

+ verdim

• 3 genelde :)

0|1
    0|0
  • 2 ve 4 ...

0|1
    0|0
    • yaşamın sorunlarını çözmenin en iyi yolunun “hiç sorun yaratmamak” olduğunu düşünüyorsun. Güvenilir birisiniz ve çevreye dikkat vermeyi biliyorsunuz., ayrıca Tutkulu ve Neşeli bir yapınız var

• Değişiyor ama genelde 1 :D

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    5

Erkekler Ne Diyor 9

Yükleniyor... ;