Dogru mu yapiyorum?

Dun bir soru paylasmistim zor bir donemden gectim yemege vurdum kendimi 2 3 ayda 7 kilo aldim. Boyum 1.58-1.59 olmasi lazim kilom 53. Dun bir yazi okudum saat 18.00-19.00 dan sonra bir sey yemeyerek guzel zayiflayanlar olmus. Dun basladim 7den sonra bir sey yemedim acligimi suyla bastirdim. Bol bol su iciyorum dunden beri surekli tuvalete cikiyorum ve bugun de saat 18.45ten beri bir sey yemedim. 2 ogun besleniyorum boylelikle sabah ve aksam ogleyi atistiriyorum gec uyandigim icin acikmiyorum oglen. Neyse sormak istedigim aranizda hic bu uygulamayla ilgili bilgisi olan var mi 2 3 kilo verebilir miyim boyle ilk baslangicta 53tum simdi 52.4um sagliksiz midir vucudum depo yapar da daha fazla mi alirim lutfen bilgisi olan varsa paylassin sagliksiz olmasindan korkuyorum😒

0|0
25

En İyi Erkek Görüşü

• güzel gidiyorsun ama hatan var sabah kahvaltısı asla es geçme akşam önemsiz eğer vücut uykudan uyandığında kendini aç ve kan şekerin düşük hisseder öğleyediğin zaman aşırı iştahlı olursun vücutta kendini korumak için yediğin besinleri yağa dönüştürüp depo eder kahvaltı şart bilesim ana yemek sabah öyle az akşama sadece meyva veya suyu

0|0
    0|0
    • Yok kahvalti ediyorum fakat gec uyaniyorum 12 gibi aslinda kahvalti degil ogle yemegi niyetine resmen. Erken uyanabilsem keske uyku problemim var malesef. Bir de malesef sagliksiz besleniyorum duzeltmeye calisiyorum

En İyi Kız Görüşü

• AC kaynadıktan sonra problem yok ama vücudunu açlığa alistirirsan bu sefer yediğini depoluyor AC kalma icgudusu ile ve bu daha tehlikeli oluyor. ayrıca iştahsızlık ve yeme bozuklukları başlıyor bununla birlikte kabizlikda ortaya çıkmaya başlıyor.. demir eksikliği de buna eşlik edebilir bende olduğu gibi :D 3 yıldır ilaç kullanıyorum.. AC kalma dikkat et

0|0
    0|0
    • Ac hissediyorum ama sonra geciyor zaten su icerek gideriyorum gecmis olsun 😒

• Uyku problemim var 3ten once uyuyamiyorum. Uyku getirici muzikler bile dinliyorum ama olmuyor😄 12 gibi uyaniyorum bu yuzden ve hatta uykusuzluk yuzunden gun icinde coookk yorgun hissediyorum kendimi nasil duzelecek bilmiyorum

• Zor dönemler geçirmiş son büyük ihtimal onunda etkisi vardır.. ilk beynini boşalt derim.. birde evde oturmaktanda oluyor.. madem kilo vermek istiyorsun evdesinde.. spora başlayabilirsiniz ya da başka birşey.. ebruli sanatında onerieim psikoloji için tavsiye ediyor terapistler (Yengem terapist )

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• akşam yemek yememek mantıklı bir seçimdir ama diğer öğünlerinde aldığın kalori günlük ihtiyacından fazla ise kilo veremediğin gibi iki öğün yiyerek metabolizmanıda yavaşlatırsın. benim tavsiyem 2 ana öğün yemenin yanında 2de ara öğün sıkıştırman böylece miğden sürekli birşeyleri öğütme çabasında olacağı için metabolizma sürekli aktif olur. kahvaltını kusursuz yapman çok önemli. Spor yapmanda işin ayrı bir boyutu tabi :)

0|0
    0|0
  • Aynen devam et

0|0
    0|0
  • aslında düzenli oldugu için sağlıksız olacagını dusunmuyorum

0|0
    0|0
  • Doğru gibi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Öyle yapma pilavı makarnayi kes. Çorba iç bir dilimde ekmek. Çok aç kalma. Bir ayda zayifliyor insan. Ben öyle yaptım. Mercimek tok tutuyor

0|0
    0|0
    • Ya ben yemek yemeyi cok cok ama cok seviyorum diyet yapamiyorum itiraf etmeliyim tatliyi cok yiyorum sorunum bu. Diyet yapamadigim icin boyle bir yontem sectim bir kac gun boyle gideyim diyorum cok uzun zamandir vermeye calisiyorum cunku diyet maceralarim 1 gun sonra son buldu hep 😒

• Aç kalmaya olmaz gene alırsın. Azaltacaksin yavaş yiyeceksin birde

Yükleniyor... ;