Bunu fark edememek...

Benim hiç kız arkadaşım olmadı, sevgili olarak yani ama konu bu değil, olmamasının nedeni biraz ne istediğimi bilmekle alakalı birde çevreye bakıyorum iyi ki hiç olmamış diyorum yani aklı biriyle zaman geçirmek yada yatmak olan tiplerden geçilmiyor.Anlamadığım şu : kızlar bunu nasıl fark edemiyor, adamın niyeti başından belli oluyor, kızlar kendilerini kullandırmaktan zevk mi alıyor ? benim niyetim bi kızın umudunu kırmak yada kirlenince değiştirilen bi gömlek gibi görmediğim için iyi ki hiç sevgilim olmamış diyorum, kızlar karşısında ki insanın sırf ondan faydalanmak olduğunu nasıl anlayamıyor, ya da işlerine mi gelmiyor?

0|0
44

En İyi Kız Görüşü

• kızlarda biliyo ama onlarında amacı aynı.eğlenmek,boş kalmamak vs.iğrenç ya

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• günümğüzde kızlar da öyle ahlaksız ve artniyetli. onla bunla yatıp sonra diktiriyorlar nasılsa...

0|0
    0|0
    • neler duyuyorum ya, gerçekten öyle yapanlar var mı

• ayrıca da anal ve oral takılıp vajinal yapmamak gibi yöntemler de var. dolayısıyla kadınlarla erkekler arsızlık konusunda birbirinden farklı değil. her cinsin duyarlısı var arsızı var

• nasıl şeyler bunlar ya iğrendim,

• kizlar görüyorlar tabii biliyorlar herseyi bilmez olurlar mi...ama kizlar su hataya düsüyorlar: BEN ONU DEGISTIRIRIM, O BIRGÜN DÜZELIR gözüyle bakiyorlar israrla.

0|0
    0|0
    • kesin değişir :)) bunu düşünmek akıl işi değil :))

• bunun farkında olmayacak kadar salak kız yok bu devirde ama sadece sevgilim deyip hava atmak için yapıyorlar bunun başka açıklaması yok!

0|0
    0|0
    • o da olabilir ama bence işlerine geliyor, bi erkeğin altına yatmak

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende anlamıyorum bazen düşünüyorum bi insan nasıl bu kadar aptal olur diye

https://www.youtube.com/watch?v=0xesdrSwoH8

bu sarkı benden size gelsin

0|0
    0|0
  • doğru diyorsun da işte gönül bu bazen aşık oluyor göremiyor gerçekleri bazen güvenecek birileri olsa da güvensem edasıyla yaşıyor ve de karşısına çıkanın insafına kalıyorlar

0|0
    0|0
    • aşk tamamen saçmalık dostum :)

• saçmalık mı değil mi bilmem ama bir gerçek adına ister aşk de ister başka birşey

• " yani aklı biriyle zaman geçirmek yada yatmak olan tiplerden geçilmiyor.Anlamadığım şu : kızlar bunu nasıl fark edemiyor, adamın niyeti başından belli oluyor"

Kesinlikle,nasıl anlamıyorlar hiçbir fikrim yok.

0|0
    0|0
    • bana onlarında işine geliyor gibi geliyo

• Belki de yalnız olma korkusudur,öyle tanıdıklarım vardı.Ya da zaten erkekle aynı kafa yapısındadırlar?Çıkmak için çıkanlar var,yani tam bir saçmalık.

• aynen

• anlıyorlar ama onların da işine geliyor. onlardan zevkini alıyor sonucta. ar namus da kalmamış, günah işledigine bakmıyor

0|0
    0|0
    • ne günahı, günah işlediklerinin farkında bile değiller bence

Yükleniyor... ;