Numarasını istemeli miyim?

Yeni biriyle tanıştığımda numarasını istemeli miyim?

Soruyu sormamın tamamiyle insanların bakış açılarını görmek.

Ewet kızlar cevaplarınızı bekliyorum

Güncellemeler:
Açıkçası kartvizitinizi uzatmaktansa, onun telefon numarasını sormak daha iyi. Bu, özgüveni yüksek bir harekettir. Karşınızdaki kadının da gururunu okşayacaktır. Ancak beklentinizi çok da yüksek tutmayın. Benim tanıdığım kadınlar bu konuda ortak bir noktada buluşuyor. Yeni tanıştığınız bir kadın, birlikte bir kadeh içip sohbet etmedikçe size telefon numarasını vermez. Hatta işler yolunda gitse bile kolay kolay numara vermeye yanaşmayabilir.

Sizce bu görüş doğru mu?

0|0
63

En İyi Kız Görüşü

• ilk tanismada istersen hayir diyebilir..her numara isteyene numara verilmezki..once biraz tani ondan sonra isteyebilirsin

0|0
    0|0
    • Birazdan güncelleme yapacagım.Güncelleme bölümunde yazacaklarımı iyi okumanızı rica edeceğim .Tesekkeurler cevabınız için

• Allah kabul etsin :)

• Amin tüm müslüman kardeşlerimin inş

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• kızın senden elektırık aldıgını hıssedıyorsan eger bıraz bekle al numarasını hemen ısteme ben erkek olsam oyle yapardım

0|0
    0|0
  • Evet bu doğru bir görüş, herşey yolunda gitsede kolay kolay vermem numaramı. Bence biraz bekle derim. Eminimki bir süre sonra kendisi verecektir numarasını.

0|0
    0|0
  • zamana bırak birde bakmışsın mesajlaşıyorsunuz:D

0|0
    0|0
  • Hayır hemen istememelisin bence.

0|0
    0|0
  • Muhabbetiniz ne kadar ilerlerdiğine bağlı.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• iste ne olacak beya

0|0
    0|0
  • daha yeni tanışmada kimse birbirine numara vermez bence, biraz zaman geçmeli, ama şöyle bişeyde var görüşmede bi sıkıntı varsa yani iletişim kurmak için telefondan başka çare yoksa istenebilir

0|0
    0|0
  • isterken bi sebep olmalı. istediğinde vermeme gibi ihtimal olmamalı ve kötü anlaşılmamalı.

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;