Sözlüm ne sürpriz yapacak sizce?

Sevgilim bu gece 12ye kadar sürpriz yapacağını söyledi.Ve sürprizin ne olduğunu çok merak ettim şimdide 12ye yetişmeyecek sabah 6ya kadar en geç yapıcam dedi.Sabahta 6 buçuk gibi okula gidiyorum. Dedim sabah beni mi alacaksın veya yolda karşımamı çıkacaksın dedim hayır dedi,mesaj mı atacaksın dedim hayır mesajda atmıycam aramıycamda dedi,dedim okula mı geliceksin hayır dedi.Sabah buluşmayacağız,okula gelmeyecek,mesaj,arama yok.Ve ipucu ver baş ve son harfini dedim. Baş harfi 'S' son harfi 'M' imiş. Meraktan çatlıyoruuum ne olabilir fikir yürütüün :D

Güncellemeler:
Onun için tehlikeli birşeymiş yapacağı şey ama fiziksel olarak tehlikeli değilmiş. ya birşey söyleyn gebericem :d
Az önce aradı konuştuk biraz benim işim var planımı uygulayacağım falan dedi kapattı telefonu.Ben ddimki kesin bizim duvara birşey yazacak.Hemen mutfagın camına koştum baktm sözlüm ve bir arkadaşı içeri girdim hemen odamın camından çıktım baktım biraz ona sprey seside geliyordu sonra arabaya binip gittiler.Balkona çıktım baktım sokağa kırmızı spreyle kocaman MELEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM yazmış.Uçtum sevinçten balkondan düşecektiim :D çook mutlu oldum sürprizi buymuşş merak etmeyin diye söyledim :)

0|0
15

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 4

• Sizin ilişkinizde sürpriz denince aklına mesaj atmak ya da aramak geliyorsa bence fazla heyecanlanma.

0|0
    0|0
    • Ya o anlamda değil zaten her saniye mesajlasıyoruz arıyor. Hani uzun güzel mesaj atar veya arayıp şarkı dinletir yada arayıp çağırır falan o anlamda

• Bence sabırla bekle sen,boşver öğrenmeye çalışıp tadını da keyfini de kaçırma.

• Dediğin gibi yaptım ve sürpriz mükemmel cok mtluyum :d

• senden ayrılacak :D kaçış planları yapıyor

2|0
    0|0
  • Seni seviyoruM ?

0|0
    0|0
  • aklıma bişey geliyor ama :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• söylemem :)

0|0
    0|0
    • Bizim mahalleye kapının önüne kocaman MELEĞİM SENİ ÇOK SEVİYORUM yazmışş..Her dk balkona çıkıp bakıyoruuum:d

Yükleniyor... ;