Fitness yapan arkadaşlar?

Arkadaşlar yeni taşındığım evin karşısında spor salonu var. Bu fırsatı degerlendirmek istiyorum ama sadece spor yapmak yetmiyor beslenme de önemli bunun için galiba. Öğrenciyim, Mersin'de yaşıyorum ortalama ne kadar gidiyor aylık tavuk göğsü, yumurta vs. vs.. gibi şeylere. Başlayıp maddiyattan dolayı bırakmak da istemiyorum. Spora giden bir insan aylık ortalama ne kadar harcama yapar böyle şeyler için

0|0
14

En İyi Kız Görüşü

• Besine değil suplemente çok para gidiyor valla

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• İlk aydan protein tozu gibi ürünler kullanmak doğru diil zaten. Antrenmanlarda önce 2 sonrasında da 1 muz kasta hacimsel büyükluk kazanmanın sağlar. Sabahları 2-3 yumurta şart. Oglen yemeğinde yağsız tavuk göğsü gibi şeyler tüketebilirsin. Akşam yemeği olarak salata tercih etmen daha uygun olur. Protein için ton balıklı salata daha iyi olur bence. Akşamları 6 dan sonra filan karbonhidrat ve yağ tüketme. Arada bir de kuruyemis de tüketmek lazim. en ucuzu yer fıstığı :) bu Şekilde burada yazanların sana ne kadara mal olacağını hesaplayabilrisn. Ayrıca ilk aydan sonra da protein tozu almanı öneririm. İyi olanlar 200 tl civarında oluyor. Onu da artık istersen salondaki biriyle ortak alırsın

0|0
    0|0
    • muzun ne etkisi var ki?

• Aşırı derecede Potasyum var içinde. Spor hocamın bizzat kendi kullandığı bir yöntem bu. Bana da tavsiye etti. Çok faydasi oldu. Zaten mezomorf tip vücudum var. Normalde de kas oranım yüksek. İki ayda bölgesel çalışmaya geçtik. Ve off session zamanlarımda bile hayvan gibi yemek yerim :) midem bulanana kadar :) ama düzgün ve disiplinli bir programla kısa sürede aldığımı veriyorum. Kaslar zaten çok zor erir. Protein tozu kullanmıyorum. Günlük protein ihtiyacını karşılayacak şekilde bir beslenme alışkanlığı daha yararlı be sürekli olur

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Erkekler Ne Diyor 3

• Kredi çekmen gerekir.

0|0
    0|0
  • Abartılacak birşey yok besin takviyesi al tavuk vs ye protein veren yeter.

0|0
    0|0
  • Hiç Detaya İnemdim Mekik Şınav Felan Yaptım Fit Vücuta Sahibim

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;