Gelecek yılın şampiyonu kim olur?

Haberlerde, sosyal medyada transfer haberlerinin ardı arkası kesilmiyor. Takımlar iyi oyuncular almaya başladılar. Sizce gelecek sezon hangi takım şampiyon olur.

• Galatasaray
    A seç
  • Fenerbahçe
    B seç
  • Beşiktaş
    C seç
  • Trabzonspor
    D seç
  • Diğer
    E seç
Cinsiyetini ve yaşını belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Diğeri de belirtin :)
Garibim Trabzonspor'a oy veren yok.

0|0
47

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Transferin şampiyonu FB görünse de bence çok büyük risk altındalar. Transferleri ne kadar iyi olursa olsun ellerinde patlama ihtimalini düşünmeliler. GS acele etmeyerek bence ne kadar mantıklı hareket etse de geç kalmadan iyi santrfor sağ bek ve stoper transferi yapmalı. O zaman bana göre en güçlü aday konumuna yükselir. BJK son birkaç yıldır olduğu gibi yarışın içinde olup da şampiyonluğu kaptırır bana göre. Çünkü 3 yıldır aynı problemleri var ve düzeltmiyorlar. Skor yapacak oyunculara sahipler ancak skoru koruyamıyorlar. Oraya bir Fernandes lazım hala. TS her yıl düzenli olarak baştan aşağı yenileniyor sonuç: hiç. Artık 4 büyükler kavramı neredeyse kalmadı. Sürekli takım yenilemek yerine bir kez köklü bir değişiklikle tamamen genç oyunculara yönelip 5 sezon sonrasının şampiyon takımını yapabilmeliler. Sonuçta bu mantıkla en az 4-5 sezon daha şampiyon değiller. Bursa da ne kadar kaliteli olursa olsun aday olacak kadar büyümedi. Birkaç sezon daha ilk üçe oynarsa adayım olabilir ki bu sezon en iyilerini de kaybettiler zaten.( Galatasaraylıyım. :) )

0|1
    0|0
    • Guzel yazmışsın :)

• Spor yorumcularının eleştiriden daha çok yapıcı yorumlara yer vermesi gerektiğini düşünüyorum. :) Ben spor adamı olsam böyle yapanları ciddiye alırdım. :)

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Fenerbahçe

0|1
    0|0
  • Galatasaray bu ülkede birileri konusuyor galatasaray yapıyor erman hocaya saygilar

0|1
    0|0
  • Galatasaray

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şanlı urfaspor fc

0|0
    0|0
  • RVP'li Nani'li Sow'lu Fenerbahçe şampiyon olacak.
    Eğer ŞLde gruplara kalırsak, ordada çeyrek final bekliyorum. Tabi bu benim fikrim... : )

0|0
    0|0
  • Barcelona

0|0
    0|0
  • Galatasaray :Dd

0|0
    0|0
    • GS burada da farkı açtı :D

• Fenerbahçe tabiki

0|0
    0|0
  • Fenerbahçe tek aşk

0|0
    0|0
    • Hadi bakalım Şampiyonlar ligine gidebilecek mi sence?

• Oraya bu sene icin dusuk ihtimal veriyorum

• Hmm UEFA olsaydı en az çeyrek final derdim.

Yükleniyor... ;