Bugün Haftanın son günü ve yaşasın hafta sonu geldi...

Evet Cuma mübarek gün :)) Ve mesai bitimine sadece 40 dk kaldı... Bu hafta sonu aranızda olamıcam. Tam tamına 2 gün..sevinenler olucaktır eminim:))) siz neler yapıcaksınız ? Planlar neler ? Bu arada beni özleyinn ananım ...

Güncellemeler:
Cadııı ... (Mürsel)

Playmaker...( Ulvi )

Silentnight...(Cevahir)

Mutlu son... link

GÖRÜŞÜRÜZ... :)))))))))))))))

Cadııı seviyoruz seni :D

0|0
105

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 9

• bende yokum hafta sonları.eskiden hafta sonları benim için uyumak demekti artık oda değil sağolsun oğlum sabahın 7:30 unda hortluyor.istekleri hiç bitmiyo.anne karnım acıktı yemek yediriyim yatıyım derim anne susadım onuda veriririm.tam yatarım anne çişim.ok yaptırıp yatarım anne kakamda geldi.yani benim için hafta sonu oğluma hizmet:) ama olsun yinede onu çoook seviyorum.herşeyinede razıyım.

0|0
    0|0
    • Olsun oda bir zevktirki :)))

• zevkmi bilmem çok zorlansamda.azıcık sinirlensem bi izin verde yatıyım diye ...hemen bacağıma yapışır ama anne ben seni çok seviyorummm bana kızmaaa der öyle diyince ben eriyorum zaten.

• :)) ahaha süper yaa :D valla cok güzel bişi bence

• hahahahahaaaaaa bende sizi seviyorum :D:D

0|0
    0|0
  • :) evet dinlenicem bol bol.

0|0
    0|0
  • ohh bende arkadaşlarımlayım bol bol evde oynucaz dağıtcaz:)

0|0
    0|0
  • Hafta sonuda çalışıyorum :(:( hatta şu an bile :( zıkkımın köküüü

0|0
    0|0
  • Yarın doktorda randevum var.. Dışarıya çıkmak yasak.. Bilmiyorum Doktorum ne derse onu yapıcaz..:=))

0|0
    0|0
  • Aynen yaşasınnn! Çok mutluyum 2 gün kendi halimdeyim :)

0|0
    0|0
  • Nereye ya ? :))

Evet haftasonu geldi çattı. Saatler kaldı cüzdanın delinmesine.

0|0
    0|0
  • bayram etmeye basladim bile (: dslkjsadlkjsa

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• 16 yıldır cumartesi pazar tatil yapan bir işte çalışamadım ona yanarım .

0|0
    0|0
  • yoğun bi hafta sonuyla karşı karşıyayım. cumartesi 8.00 -18.00 iş 21.00-23.00 halı saha pazar 9.00-12.00 ders 14.00-16.00 boks antrenmanı 17.00-? yetiştirmem gereken tasarım

0|0
    0|0
  • gez gez. Plan benim fix. Gece kulubü olacak ne olsun. Bugün yalnız canım istemiyor gitmek. Bugün canlı müziğe yarın da blackk 'te olucam beklerim herkesi :)) :))

0|0
    0|0
  • zarife'de olacağım.

0|0
    0|0
  • benim için hergün aynı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;