Anneniz evhamlı mı, aynı durumda mıyız?

Anneme göre dışarıdaki bütün insanlar katil , böbrek mafyası , tinerci. Hepsinin tek hedefi var : BEN ! :)

0|0
1533

En İyi Erkek Görüşü

• ve bennnn. sen benim kayıp kardeşim olmalısın. annem hep anlattı seni bana : )

2|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 32

• Günaydın, 1 böbrek, 1 karaciğer, 17gr. ilik ve yüz nakli için 1 kalıp beyaz yüz istiyorum. Taze olsun.

1|0
    0|0
  • bu ülke de bu kadar sapık manyak tinerci olunca aslında annenin tutumu normal. Haliyle kızsın, kadın daha da çok pipirikleniyor. Erkek olsan bu kadar üstüne düşüceğini sanmam..

1|0
    1|0
  • Eskiden biraz vardı. Evden ayrılıp yıllarca uzakta başka ülke ve şehirlerde olunca azaldı. Tabii uzakta bir sorun olduğunda pek yansıtmadım. Bir kere dertleşmek için bir şeyi anlattım, arkadaş gibiyiz, baktım yüreği şişti ben de anlatmamak en iyisi dedim.

1|0
    0|0
  • Birgün sende anne olunca anlarsın safasdasgasg

1|0
    0|0
  • Anne ve baba olmadan ne yazıkkı onları anlıyamayız . Onlar için nekadar büyürsek büyüyelim çocukları bebekleriyiz ..

1|0
    0|0
  • bir zamandan sonra sıkıcı gelsede aslında güzel birşey annenin seni düşünmesi üstüne titremesi değerini bilmelisin. Çocukken banada aynısını yapardı ama artık bıraktı sanırım erkek olduğumdan dolayı :D kız kardeşim var ona daima yapıyor bende aynı şekilde kız kardeşimin üzerine titrerim bir yere gitti mi biraz geç kalsa merak ederim, tedirgin olurum.

1|0
    0|0
  • Hayır efhamlı değil.

1|0
    0|0
  • :))))))))))))

1|0
    0|0
  • 20 li yaşlara kadar annemde babamda sürekli peşimdeydi.daha sonra azaldı.şimdi yok gibi birşey.arada yapmaya çalışıyor bir bakışım yetiyor.ama ben yinede merakta bırakmıyorum.

1|0
    0|0
  • Annen müge anlıyı fazla izliyor sanırım.

Aynı sorun bendede var. Paranoyak oluyor insan herşeyden şüphe duyuyor. :)

2|0
    0|0
  • hem de nasıl. amannn amannn diyorum evin tek erkek çocuğu ve son çocuğu olduğumuzdan da olsa gerek yahu arabayı alıyorum oğlum dikkat et, dışarı çıkıyorum amann oğlum beni aramayı unutma . geç geleceksen haber ver. Gerçi dışarı çıktığım gece geç geleceksem aklında kalmıyım diye haber veriyorum :)) anneler böyledir evhamlıdır merak eder kolay değil tabiki büyütmek bizleri. :))

1|0
    0|0
    • oyyy ne tatlılar ya :)

senin üstüne fazla düşüyorlardır tabi , çok da şımartmışlardır :)

• yok şımartmalık bi durum olmadı hiç ;)

• Annen haklı ::: listede adın var :::::P

yok biz tamamen farklı durumların insanlarıyız ::::P

1|0
    0|0
  • anneler <3

1|0
    0|0
  • Annenin seni öyle koruması ve benimsemesine gülüceğin yerde beni düşünen bir ailem var diye sevinmelisin bayan olduğun için üzerine düşüyorlardır .Benim aileme gelirsek telefon ile haberleşiriz sürekli

1|0
    0|0
    • Tabiki seviniyorum şikayet ettiğim yok.

Allah başımızdan eksik etmesin onları.

• çok şanslısın ki üstüne titreyen bir anneye sahipsin kıymetini bil bence

bide annenin olmadığını düşün daha kötü ve üzücü :(

1|0
    0|0
  • Hepimiz organ mafyasıyız:) Buradan tanıştıklarımla reelde buluşup organlarını almak istiyorum tövbe tövbe:D

1|0
    0|0
  • Anne yüreği işte kıyamıyor sana .. Alttan al biraz haklısın annecim de onlar öcü de..Sen büyüdükçe onun bakış açısıda değişecektir biraz daha sabretmelisin..

1|0
    0|0
  • senle tanıştığımız soru geldi aklıma. asbhgjbalksfasf

1|0
    0|0
  • bu kadar olmasada her annede vardır böyle hisler :D

1|0
    0|0
  • Annesinin biricik, çok tatlı,çok kıymetli kızısın tabi. Böyle düşünmesi normal.

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 15

• Çok fena... Motor almak istediğimi söylediğimde 50 tane kaza senaryosu yazdı :D

1|1
    0|0
  • Aynı benim annem ve daha kötüsü babamda aynen şu durumdayım https://www.youtube.com/watch?v=uXkH1opEgIk

1|1
    0|0
  • evhamlı abim 33 yaşında aynı şeyi onada yaptığı için bana yaptığına çok normal bakıyorum artık. abim isyan bayrağını çekti ama annem hala vazgeçmedi bu seferde bana aratıyor sor bakalım nerdeymiş eve gitmiş mi :) yani huy bu çıkmıyor :)

1|1
    0|0
  • dışarıdaki olumsuzlukları düşünmek zorundalar.bunu anne olmadan anlayamazmışsız..babam öyle diyoo

1|2
    0|0
  • Hacı Hüsrev ağzı konuşacağım ama, annem bana ''Kimseye Karışma'' derdi, ergenlik dönemlerinde. Şimdi ise ''Geç kalma'' diyor sadece.

1|0
    0|0
  • Evet evet işte o benim annem :)

1|0
    0|0
  • Evet evet annen hakli ...benim kizimin da pesindeler :))))))

1|0
    0|0
  • Aynenn .:D

1|1
    0|0
  • bütün anneler mi böyle ya?

1|1
    0|0
  • aynen aynen :D

1|1
    0|0
  • Yapacak bi'şi yok.

1|1
    0|0
  • of hemde nasııll evhamlı ne demek daha fazlası ya başka bişey :)

1|0
    0|0
  • Aynen .

1|0
    0|0
  • haha :))) .

1|0
    0|0
  • Aynen öyle : )

1|0
    0|0
Yükleniyor... ;