Size haksızlık yaptığını boş yere sizi üzdüğünü düşündüğünüz birisi hastalık yaşasa ahınız mı tutmuştur?

size boş yere kötü davranıp sonrada sizi cok üzmesine rağmen umrunda değil şeklinde takılıyor ve kendinde asla hata görmüyor vicdanende rahat..bir cok kişi durumu öğrendiğinde onun haksız olduğunu söylüyor bir onun umrunda değil.Siz ister istemez onun da üzülmesiyle ilgili seyler söyluyorsunuz tabı allah belanı versın şeklinde değil yanı o kadar ağır olmasada ahınızı alıyor.Bu kişi bi hafta sonra hastalanıyor amelıyat oluyor vs

0|0
22

En İyi Erkek Görüşü

• geçin bu işleri ya

adam canını acıtmış, bi ameliyat oldu diye yumuşamaya bahane arama

tabi ki geçmiş olsun ama olayın senle hiç bi alakası yok

0|0
    1|0
    • yok erkek kız ilişkisi değil aşkla alakası yok mevzunun

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 1

• ahın tutmus hacım nıye yaptın bunu ona

0|0
    0|0
    • yani sadece sende birgün mutsuz olursun üzülürsün seklınde söylenen birşey

• yok takmıyorum sadece öyle bı aklıma geldı.Zaten cok sanslı bırısı olarak bişey olmaz ona

• aynen kotuye brsey olmaz

Kızlar Ne Diyor 2

• Hiç öyle bir şey düşünmem.hemen kendimize pay çıkarmamamız gerekir.insanların başına her türlü şey gelebilir.altında mana aramak yanlış.zaten edilen beddua döner dolaşır edeni bulur.Allah her şeyi görüyor,beddua etmeyi doğru bulmuyorum.

0|0
    0|0
    • beddua eger haksızsan gelır bulur haklıysan gelip bulacak diye birşey yok..ayrıca ben buyuk bi beddua etmedıgımı dıle getrdım sadece elbet senıde üzen seyler olur dedım.

• haklı da olsan beddua etmek doğru bir şey değil.ayrıca ben onu genel anlamda söyledim yani düşüncelerimi belirttim.seni kastetmedim.

• Beddua etmişim tutmuş.

Not: bugüne kadar hiçbir bedduam tutmadı.

0|0
    0|0
    • haksız yere kendınden buyuk bir insanı ağlattı ve aslada hatalı görmedı kendını beddua sedaca sende üzülür bırgun anlarsın seklınde yoksa buyuk beddua degıldı

Yükleniyor... ;