Üst kol kaslarımla daha doğrusu pazularımla ilgili sıkıntım var bakabilir misiniz arkadaşlar?

Üst kol kaslarımla daha doğrusu pazularımla ilgili sıkıntım var bakabilir misiniz arkadaşlar?

arkadaşlar boks yapıyorum ve kollarımdan şikayetçiyim biraz --- PZT / SALI / ÇRŞ. / CUMA işten cıkarım ve salonda 9,30 dan 11 e kadar felan kum torbasında ve takım arkadaşımla çalışırım kollarımda flexor kas grubu denilen bilekden dirseğe kadar olan bölüm taş kıvamına geldi artık ve baya şişik üst kolda muz dediğimiz arka kol (resimde - Triceps) muz bahçelerine döndü sıkıntım şu ki işte pazu dediğimiz Biceps leri şişiremiyorum ve kolumun üst tarafı bu yüzden ince duruyor bir fikri olan varsa paylaşsın lütfen..
önerileriniz varsa açığım

0|0
02

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 2

• Bodye git kardeşim 1 senede kas yaparsın

0|0
    0|0
    • şöyle ki kardeşim salon 2 kat üst kat boks-kickboks / alt kat fitness salonu bayadır gidiyorum hocalarla sıkı-fıkıyım hepsiyle fitness a inip dumbell la da calısıyorum aletlerle de yani bodye gidiyorum her antremandan önce

• (bkz: the rebel) ;) hadi iyi akşamlar :D

• İyi akşamlar :)

• Youtube a lazer angelow kol antremanı yaz ön ve arka kol birlkte yaptgı bir program var izlemeni tavsiye ederm

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;