Arkadaşlarınızla ya da sevgilinizle yaşadığınız, unutamadığınız maceralı anlarınız var mı?

arkadaşlarınızla yada sevgilinizle,unutamadığınız maceralı,akıllardan çıkmayan anılarınız nelerdir?

0|0
110

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• Eski kız arkadaşımla hafta sonu Saklıkent'e gitmişliğimiz vardır , bir Antalya'lı için kar unutulmaz bir şey :)

1|0
    0|0
  • bir zamanlar sevgilim vardı tanışmamız ilginçtir bir yardım derneginde gönüllü çalışıyordum tabelaya bakmadan tuvalete daldım o içerdeydi hiii diye kortu çıktıgında utancımdan 40 kere özür diledim sonra ilişkimiz gelişti

1|0
    0|0
    • ya bu genelde herkezin başına geliyo galiba:))

• yahu çok zor duruma düşüyorsun ben sapık degilim normal bir kişiyim düşüncesini aktarmak karşıya acaba ne düşünüyo hakkımda diye kafayı yiyorsun

• benim girdiğimde kimse yokru olmasaydı napardım bilmiyorum onu atlattım birde dışarda gören varmı derdi sardı:)

• 3kafadar bisiklet turu yapmıştık.gidiş geliş 50 km yol tepmiştik :D bide yaz ayları.sıcak.pişmiştik.saat 4 gibi geri geldik.havuz ne tatlı gelmişti :D

1|0
    0|0
    • eee o terleme harika gelmezmi coosss etmişsinizdir:)))

• inş bakalım,yarın girerim büyük ihtimalo yazarım allah a emnaet ol

• sende emanet ol

• çok var eski sevgilimle maldivlere gidisimiz yada arkadasla bir hafta sonu gece yolda 2 bayanla konusup arabaya bindikleri anda travesti oldugunu farketmek

0|0
    0|0
    • sevgilinle gidişin neysede diyeri fena olmuş:))))

• dur en kötüsü az daha kavga ediyorduk 3 günlügüne istanbula gelmistik maç için arabaya bindikleri an farketik arabadan çikar çikmaz etrafimizi adamlar sardi neyse iyi kurtulduk

• :)))iyi yırtmışsınız sevgilimde böyle bir macerası olmuş gülmekten kırılmıştım:))))

• tek yasadığım bı anım var yanlıslıkla bayanlar tuvaletine girmıstım kaynaslı da tesislerde mola verdim bıraz uyuyım yemek falanda yerım dedım uyku sarhosuydum ama bayağı yorgundum baktım kadınlar cıglığı basınca ne ihtiyac kaldı ne uyku bastım dırek devam

0|0
    0|0
  • Mazimi tozlu raflara kaldırdım bu benim özelim olduğundan o kişiden artık bahsetmenin bir anlamı yok..

0|0
    0|0
  • ben bir kere araba sürüyordum sevgilimde yanımdaydı trafik kazası geçirdik araba takla attı bize bir şey olmadı çok güzel bir macera unutamıyorum yaa :-)

0|0
    0|0
  • parise gittik sevgilimle

0|0
    0|0
  • var da burda anlatmam dünyanın en saçma olaylarını kendime çekebilitem yüksek :D

0|0
    0|0
    • asla kendimi rezil edemem şimdi biri buradan çıkar rastlar falan ama böyle şuna inan mıknatıs gibiyim

• iyi hadi öyle olsun:))

Kızlar Ne Diyor 1

• senı ne ılguılendırıyor alla alla

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;