Buradaki şikayetler bir işe yaramıyor mu?

Biliyorum bazı moderatörler beni sevmiyor, sempati duymuyor çekemiyor vs. olabilir birşey demiyorum. Fakat benim yorumlarım kalkarken bana küfürlü yazılar halen aynı yerde duruyor? Adaletin olmadığı bir ülke olduğumuzu hepimiz biliyoruz ama bu sitede Admine sesleniyorum yönetiminizi biraz daha farklı yapsanız!? Her önünüze gelenleri niye Mod. yapıp gerçek şikayetleri değerlendirmiyorsunuz? Biz seçiyoruz demeyin çünkü ciddi önünüze gelen saygısız objektif olmayan insanlarda Mod yapılmış resmen.Şikayetçiyim ve bu sorum yine kaldırılacaksa üzgünüm bu site amacını kaybetmiş diyeceğim.

0|0
620

En İyi Erkek Görüşü

• İşe yaramıyor arkadaşım burda mod olayı hemşericilik ahbap-çavuş ilişkisine dayalı. şahsi ve ks den bir çok defa e-mail attım. Gelen yanıtlar üyeliğini sileriz oldu. Açtığım sorular ki ahlaki bir sorun yoktu kaldırıldı şikayet ettim gene üyeliğini sileriz diye tehtid ettiler. Ergen bir mod arkadaşla fena halde uğraştım saygısızlığını defalarca ilettim gelen cevap gene üyeliğini sileriz oldu. İşin garibi o kadar uğraştığım halde üyeliğim silinmedi.

Son not: burda konuştuğum mod arkadaşların bilgilendirmesine dayanarak sitenin sahibinin bir mod arkadaşın dayısı kiminin arkadaşı kiminin tanıdığı olduğunu öğrendiğimden beri artık şikayet etmiyorum. Silersede silsinler.

3|1
    0|0
    • "Son not"a koptum. Onlar dalga amaçlı söylemler. Her şeye de inanmayın yahu.

• doğrumu gır gırmı bilmem ama ben şikayet etmekten sıkıldım en iyisi bulaşmamak. Saldım artık burdan yetkililere sesleniyorum üyeliğimi silecekseniz bari xperler boşa gitmesin bi tişört neyin gönderin

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 19

• Merhaba testerparfüm, tüm şikayetleri 24 saat içinde değelendirmeye özen gösteriyoruz. Şikayetine yanıt alamadığını düşünüyorsan mesaj göndererek ya da iletişim sayfasındaki link formu doldurarak şikayetin hakkında bilgi isteyebilirsin. Şikayetçi olduğun paylaşımın linkini de göndermeyi unutma lütfen. Teşekkürler.

2|2
    6|2
    • sizi canlı yayınımda görünce heyecanlanıyorum

• Ben de şikayetlerime yanıt alamadığımdan ve de edilen küfür ve hakaretlere cevap vermek istemediğimden dolayı mesaj gönderdim anında ilgilendiler !1!1 Kurallara aykırı olmayan paylaşımlar kaldırıldı bi' de uyarı alındı... Adaleti olmayan ülkenin adaletli insanına, sonsuz teşekkür.. Ne demiş Victor Hugo "zor olan adil olmaktır." Zoru başardınız tebrik ediyorum !

• o zaman bekledigim yeterli diye düsünerek lütfen link yorumum altina yazilan ingilzce yazilmi hakareti (ingilizceyi biliyorsunuzdur yoksa site yönetimi yapamazdiniz) kaldirin. eger yaziyi anlamiyorsaniz tercümesini yollarim söyleyin yeterli

• Direkt problem olursa sadece yorum kaldırma hakkım olduğu için küfür, cinsel içerik, vb gibi bir yaklaşım olursa bir mesaj atmanız yeterli. Bütün moderatör arkadaşlar elinden gelenin en iyisi yapmaya çalışıyor diye düşünüyorum. Ayrıca mod olan arkadaşların üyeler ile kişisel problemi olsa bile yorum ve sorularda bunu yansıtmaması gerektiğini düşünüyorum.

1|1
    0|0
  • Küfür tarzı şeylere maruz kaldığında bunu: öncelikle link veya direk bize mesaj olarak atsan da yardımcı olsak daha iyi değil mi? Ayrıca çoğu moderatörlerin mesaj iletişimi tüm kullanıcılara açık, direkt bildirebilirsin şikayet butonunu kullandıktan sonra.

1|1
    1|3
    • kacinci ama ya? siz bunalmadinizmi biz bunaldik artik?

• Mod seçimine biz karar veremiyoruz ki? Site yönetimi karar veriyor buna. Küfre veya hakarete maruz kaldığında mesaj olarak bildir bunu site yönetimine veya bize gönder. Sadece sana özel bir şey değil bu tüm kullanıcılar yapabilir bunu.

• Bazı şikayetler kişisel oluyor. Ancak modlar pek dikkat etmiyor. Bu yüzden benim eski hesabım kapatıldı.

1|1
    0|2
  • Liseli mod lar var :) liseli mod activated Şikayet ettim. bi cacık cıkmadı. seviyesi de düşük. 1 tanesinden bahsediyorum tabi :)

1|0
    0|4
  • işine , ideolojisine uygun olan tüm yorumları + lar işine yaramayan işine gelmeyen tüm yorumları silerler

ben bu izlenime kapıldım

modları , adminleri sevmiyorum

3|1
    1|3
  • Yandaki şikayetler bir işe yaramıyor. Ben bizzat mesaj olarak yönetime atar oldum. Anında çözüyorlar o zaman.

1|1
    0|2
    • o zaman o butonu yapmayacaklar kardesim artik moralim bozuldu ya hep ayni ugrasma

• Bu kadar takılma. Benim de çok sinirlerim tepeme geliyordu ama artık kimseyle tartışmıyorum. Söylenip söylenip sap gibi kala kalıyorlar.

• haklisin parfum ergen mod istemiyoz nohtaaa

2|0
    0|0
  • Bir çok site de adminler adaletsiz davranır.. ben burada henüz görmedim.. ama siz görmüşsünüz belli ki.. Ve benim başıma da gelmese bile diğer sitelerden bildiğim için doğruluğunu onaylayabilirim.. yani bir yetki alınca lütfen bunu gerektiği gibi haklı adaletli kullanalım

1|1
    0|0
  • Beni de modlar takip edip duruyor :D peşimdeler

2|1
    0|2
  • yarıyor tabi yaramazmı benim 3. hesabım bu

2|0
    0|0
  • Aynen öyle ahbablarını savunurlar ama sen bi şikayet ettiğin zaman tenezzül edip bakmazlar

2|0
    0|1
  • seni sevmeyen aykut kocamana muhtaç olsun testerparfüm :/

0|0
    0|0
  • Şikayetlerin işe yaramadığında hem fikirim diğer söylediklerin zaten doğru

0|0
    0|0
  • bnimde sorularımı kaldırdılar hiç yalnış bişi sormdım neden kaldırdılarrr yorumlarımı eşit davranılssın lutfennn

1|0
    0|0
  • sana küfür mü ediliyor ?

0|0
    0|3
    • ingilizce horny virgin arkadasimiz bana ho yani or... diyerek yaziyor bacaklarini acmaya devam et diyor benim ingilizce cevabim siliniyor onunki hala duruyor bu bir misal sadece

• Site jakkında çok garip yorumlar var

0|0
    0|0
  • senin daha önceden hesapın varmıydı moderatörler niye sevmiyorki seni

0|0
    0|0
  • bende şikayet ederim ama hepsi kaldırılmıyo

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• sorudan ziyade o kadar hakaretli yorum var ki.Silme şansın yok.En azından kendi sorun için istemediğin yorumu silme hakkı verilmeliydi bu sitede.

1|0
    0|1
    • Ama öyle sorular oluyor ki ters yorum yapmadan olmuyor. Onlara yapılan şikayetler sorunun içeriğine de bakmalılar yani.

• Bak ben çok tepki toplayan biriyyim bu sitede.Çünkü yorumlarım sert.Ama hiç kimseye embesil öküz bilmem ne gibi şeyler yazmadım.Dahasıda var.Heleki son sorduğum soruda gizlenip böyle hakaret edende var.Ben ne öyle hakareti hakettim nede görmek zorundayım.O yüzden bu hak verilmeli yada hemende silinmeli.Haksızmıyım ?

• katiliyorum evet... +

• Şikayetlerle ilgileniyorlar, hemen çamur atmayın. Şikayet ettin kaldırılmadı mı? Mesaj atarak şansını dene. Yine mi olmadı? Bir moderatöre mesaj at. Ortalık moderatör kaynıyor zaten, mutlaka biri kaldırır.

1|1
    2|2
  • sorunda kaldırılacak bir nokta yok eğer şikayetin varsa yönetişme direk mesaj at yada sana kıl olmayan mod lara mesaj at direk link atarak onun dışında isteğe bağlı ve keyfi soru yorum kaldırılmaz tek tarafli olunca işler yürümüyor bu dediklerini soruda link atarak gösterebilirsin silinmeyen küfürleri

0|1
    2|1
  • Biri kasten sorularımı siliyor.Hayırlısı bu iki oldu.Yonetıme mesaj cektım bakalım.

1|0
    0|0
  • Şikayetlerle 24 saat içinde ilgileniyor yönetim.

1|1
    4|4
    • nerdeyse üc gün oldu ve ilgilenmiyorlar artik dogru düzgün lütfen alinma sen isini kesinlikle düzgün yapiyorsunudur buna kuskum yok ama hak etmeyen insanlari mod yapmalari yanlis

• Şikayet butonunun kullanımına göre modlar seçiliyor zaten. Kim çok ve doğru kullanıyorsa o seçiliyor. En iyisi hakaret iceren yorumları şikayet ettikten sonra bi' de mesajla yönetime ya da modlara bildirmek.

• evet aynı şey başıma geliyor lütfen bi el atın buna 50 defa şikayet etdim

1|0
    0|1
Yükleniyor... ;