100 yaşında şampiyon olamamış bir takım var mı?

Arkadaşlar 100 yaşında şampiyonluk yaşayamamış bir takım var mı? Cok yazık varsa ya..

0|0
39

En İyi Erkek Görüşü

• Gs ve Ksk var

0|1
    1|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• O değilde 105. yılında kendi evinde şampiyonluğu kaybedip ezeli rakibine kupa kaldırtan takım varmı? ardından bir kupa daha ? böyle acı bir tarihi yaşayan takım var mı ? Varsa çok yazık ya .. kim bilir ne kadar kompleks yapmıştır kim ne gemiler ne petrol istasyonları ne polis araçları yakmıştır .. ne kadar da vahim...

1|0
    0|1
    • o değilde fransız yardakcısı serefsizler var ya. bide cemaat takımı oluyorlar bunlar. bide bideee bunlar basbakanı arayıp salya sümük ağlayıp kupa kaldııryor saha ortasında köpek pozisyonunda zina yapıyorlar. ne serefsizler ver ya

• eziklik? eziklik en büyük rakibin kurudktan sonra bir mağazalar zinciri kurmak en büyük rakibinden sonra bir kanal acmak en büyük rakibinden sonra takımını halka arz etmek en büyük rakibinden sonra modern stada gecebilmek en büyük rakibinden kareografi öğrenmek en büyük rakibinin en büyük taraftarını görmezden gelmek en büyük rakibinden sonra atarftar kart cıakrmak daha aklıma gelmiyor eziğin ALLAHISINIZ

• Tevbe haşa..Biz Allah değiliz bizim gibi insanları da sizin gibileri de yaratan hepimizden büyük Allah var ama işte saçma sapan konuşturup şaşırtıyor senin gibileri çünkü onun adaleti var... Neyse.. sensin diyorum ve kapatıyorum konuyu..

• eziklik buna deniyor işte. 12 güzel sayı demi

1|1
    0|1
  • renkleri sarı kırmızıydı sanırsammm

0|0
    1|5

Erkekler Ne Diyor 8

• GALATASARAY var... az önce meireles konusunda tutturamayıp, bana yaşımı soran sendin galiba.. yaşım OTUZ BİR..

kadıköy de kaldırdığımız kupaya filan ayrıca değinmeden şu şarkıyı bi dinle, ANLARSIN---- https://www.youtube.com/watch?v=TwgOp7Itnbg

0|3
    0|2
    • basbakan emriyle karanlık stadda kupa kaldıran 31 yasındaki beyin gelişimi sorunu yaşayan kardes baska işlerle uğras bu saatte tanımam seni.

• kardes değiliz :)

• neyse anlaşıldı..

• 100. yılında şampiyon olmak önemli değil önemli olan en çok kupayı kaldırmak ve Şampiyonlar liginde 0 puan çekmemektir

1|0
    0|1
    • önemli olan fetulahı arkana almak basbakana ağlayarak kupa kaldırmak kardesss

• O kupa bizim hakkımızdı genç ve kupayıda sahada kaldırdık Fetullah Gülenden nefret ediyorum ama Emre Belözoğlununda Gülen cemaatinden olduğunu unutma?

• ben de stadında ezeli rakibine kupa kaldırtan hatta romantik bir ortamda kaldırmalarını izlemek için statlarının ışıklarını söndüren bir kulüp var mı diye soracaktım ..

1|2
    0|2
    • hatta bir tanesi statta rakip futbolcular daha iyi kaysın diye zeminde sulama yapmış diye duydum ..

• arkadaş bu kupa kaldırma olayına neden takıldınız biz 2 sene üst üste basketbolda sizin salonda kaldırdık illa bunu mu söyleyelim ?

• doğru.. ama biz kaldırdıktan sonra töredir deyip stadı yakmanız da pek bi güzeldi :)

• https://www.youtube.com/watch?v=nqHX6sIz-hk biraz hazmedin. anlıyoruz.

0|3
    0|2
    • burda yazar diyor anya okuyan anlıyor g..me tıpa tıka..

• tıkadım tıpanı rahatlamışsındır.

• 100 yıllık utanç işte fransız dölleri ne olacak sahalarında 2 defa kupa kaldırdık basketbolda sandalyeleri kırdılar çıkmayacaz diye direndiler ama polis copları d.tlerine sokarak çıkardı biz bunları anlatmıyoruz utnmasınlar diye ama galiba bunları anlatmamının sırası geldi

0|1
    1|1
  • 100.yılda değilde kendi evinde kupayı almışız bu daha acı verici olsa gerek bazılarına

1|2
    0|2
  • Karşıyaka var.

0|0
    0|1
  • Galatasaray sanırsam var

0|2
    0|2
Yükleniyor...