Galatasaray'ın transfer politikasını nasıl buluyorsunuz?

Fenerbahçe yaptığı transferlerle ve transfer politikasıyla şampiyonlar liginde elini güçlendirdi peki Galatasaray yaptığı transferle ve politikasıyla şampiyonlar liginde gidebilir mi?

0|0
18

En İyi Erkek Görüşü

• zaten gidiyor gidebilir mi değil.
    transferler vasat.
    malesef ekonomik transferin yatırım olarak görülebilecek ucuz ama gelecek vaat eden futbolcu olduğunu bilmiyorlar.
    ismi bilinenlerden ucuza alabildiklerini alıyorlar.
    kulüplerimiz böyle batıyor.
    nani iyi bir transfer ve ihtiyaçları vardı, gs nin şu anda bir stardan çok, çok yönlü bir oyuncuya ihtiyacı var.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerbahce clde elini mi guclendirdi? Direkt gidiyor da benim mi haberim yok

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Poldi iyi transfer bilalde lig icin ideal Cl icin yetersiz gibi ama genel olarak iyi kadro.

0|0
    0|0
  • Kadro yetersiz

0|0
    0|0
  • Hamzaoglu kendisini hala bir Anadolu takımında sanıyor
    bu yüzden sorun budur
    Birde geçmiş transferlerden ve Ünal Aysalın sacma politikaları yüzünden para sorunu var sanki takımda

0|0
    0|0
  • zaten cl ye direk katılıyorlar sorun şu ki hamzaoğlu burayı akhisarla karıştırıyo ya da çok ciddi maddi sıkıntı var fransadan sol bek aldılar takımda hem hakan var hem telles var neden buna ihtiyaç duydukar bilmiyorum ayrıca bir stoper ve melonun yerine bir adam alıcaklar bakalım sezon başlasın ne izleyeceğiz

0|0
    0|0
  • Pasif buluyorum. Sneijder gibi bir pasör ve oyun kurucun varken, kanat ve beklere takviye yaparak Sneijder'e orta alanda oluşacak boşlukları değerlendirme şansı verebilecek bir politika izlenmeliydi. Ek olarak gol hattı da yetersiz durumda. Burak-Umut ikilisi ile bir sezon daha kurtarılamaz.

0|0
    0|0
  • Bn doğru bulmuyorum genç oyuncu dolu gudetti mesela serbest hem gs gelir o çocuk

0|0
    0|0
  • Hamza hoca akıllı

0|0
    0|0
Yükleniyor... ;